gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    0

Demet Akalın 22 Ocak'ta evleniyor

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

demet akalın evlendimi demet akalin evlendimi Daha öncede bir evlilik yapan Demet Akalın yeni aşk yaşadığı sevgilisi ile yeniden nikah masasına oturucakmış ne diyelim Allah bir yastıkda kocatsın :D

DEMET AKALIN KISA SÜRE ÖNCE AŞK YAŞAMAYA BAŞLADIĞI ÖNDER BEKENSİR'LE NİKAH MASASINA OTURMAYA HAZIRLANIYOR..

[SIZE=+0][/SIZE]Demet Akalın, henüz üç aydır flört ettiği sevgilisi Önder Bekensir ile 22 Ocak'ta dünya evine girecek. Nikah Esma Sultan Yalısı'nda gerçekleştirilecek.. Akalın, nikahta giyeceği gelinliğini, düğünün organizasyonuna da imza atacak olan Tuana Büyükçınar'ın ellerine teslim etti.

Çiftin mutlu gününe sadece yakın dostları katılacak..

Nikahta güzel şarkıcının nikah şahitliğini yakın arkadaşı Alişan, Bekensir'inki ise Selin İmer yapacak. İkili, evlendikten sonra, Akalın'ın gectiğimiz yıl satın aldığı ve bu yıl dayayıp döşediği Acarkent'teki villasında yaşayacak.

2. sevil-78

sevil-78 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    allah mutlu etsin umarım bi ömür süren bi evlilik olur.......

Demet Akalın 22 Ocak'ta evleniyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Demet Akalın - Anlatamadın Mı?

Demet Akalın - Anlatamadın Mı?

anlatamadın mı Anlatamadın mı? duymuyormusun? Bu evden ben değil sen gidiyorsun... Böyle olacağını tahmin etseydim Sana ruhumu teslim etmezdim... Bilemedin kıymetimi geçmiş olsun Kiminle olursan ol beni düşün Ummadığın bir anda aklına düşeyim Yere düşen gururunu eline al Şimdi git uğurlar olsun...
  2. Demet Akalın - Allahından Bul

Demet Akalın - Allahından Bul

Gecelere sığmıyor Tüketiyor dertlerim Çaresizim allahım neyleyim Keşke sevmez olaydım Gönül vermez olaydım Ben aşkı senin gibi satmadım Pişman olup bir gün Dönerse geri Yıllar geçti Unutmadım ihanetini Ben affetsem de yalan gözlerini Allahından bul Ben susuyorum
  3. Demet Akalın - Alçak

Demet Akalın - Alçak

SÖylenecek Bİr SÖzÜn Yoksa EĞer Evİmden Gİdebİlİrsİn Yeterİ Kadar Dİnledİm Artik Hayatimdan Çikabİlİrsİn Sana Ayilan Bayilan Yok Kİ Bulunmaz Hİnt KumaŞi DeĞİlsİn Bana GÖre Sen Yalanci DeĞİl, Yalanin Ta Kendİsİsİn AteŞ Olsan DÜŞtÜĞÜn Yerİ Yakarsin Bana HİÇbİŞey Olmaz Zamaninda Bİr Hata Yaptiysan Bunun GÜnahi Benİ Vurmaz SÖz AĞizdan Çikti Bİr Kere DÖnen Sen Gİbİ AlÇak Olsun Bu...
  4. demet akalın

demet akalın

demet akalın ayakları
  5. Demet Akalın hastanede

Demet Akalın hastanede

demet akalın hastalığı demet akalın hermafrodit hermafrodit akalının hastalığı mi Artık günümüzde çok yaygın olan rahatsızlıklardan biri olan böbrek taşı hastalığı ile önceki gün Demet Akalın da hastaneye kaldırıldı..... HASTANEYE KALDIRILDI! BÖBREK TAŞI DÜŞÜREN DEMET AKLAIN ÖNCEKİ GECCE ŞİDDETLİ AĞRILAR İÇİNDE ÖZEL BİR HASTANEYE KALDIRILDI. Ağrı...

Sayfayı Paylaş