1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    1.646
    Ödül Puanları:
    113

Demet Akalın Fatmagül Fakı'nın Kıyafetlerine Kafayı Taktı!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

demet akalın haberleri, demet akalın, fatmagül fakı haberleri

Sevgili melekler, ünlü şarkıcı Demet Akalın, survivor 2013'ün yarışmacılarından Fatmagül Fakı'nın kıyafetlerine kafayı takmış durumda. Yarışmadan sonra magazin programı sunmaya başlayan Fakı'nın kıyafetlerini eleştiren Akalın twitter hesabından bakın neler söylemiş..

< Konu Resmi..>

2. süsü

süsü Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    54
    Ödül Puanları:
    18
    ben sürekli izlemiyorum ama geçen gün öyle denk geldiğimde fatmagül gayet hoş görünüyodu.magazin programı sununlara abartılı bir abiye, abartılı bir saç ve makyaj yapıyolar.fazla duruyor bence.bu resimde baya salaş ortama ayak uyduruyor heralde ama ben izlediğimde iyiydi.

Demet Akalın Fatmagül Fakı'nın Kıyafetlerine Kafayı Taktı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Demet Akalın 'Ebru 3 -5 Sene Önceki Kıyafetlerini Giyiyor' dedi

Demet Akalın 'Ebru 3 -5 Sene Önceki Kıyafetlerini Giyiyor' dedi

demet akalın kıyafetleri demet akalının kıyafetleri akalının giysileri elbiseleri akalın günlük 'KAZANDIĞIM PARA ASTRONOMİK DEĞİL' Ebru Gündeş, Demet Akalın'ın 'Ebru 3 -5 Sene Önceki Kıyafetlerini Giyiyor' Sözleri Karşısında Adeta Öfke Kustu ve 'Ben O Kadar Çok Para Kazanmıyorum!..' Dedi Ebru Gündeş, DEMET AKALIN'IN 'EBRU 3-5 SENE ÖNCEKİ KIYAFETLERİNİ GİYİYOR' SÖZLERİ KARŞISINDA ADETA...
  2. Demet akalın parmağındaki dövmeyi kapatmak için bant taktı..

Demet akalın parmağındaki dövmeyi kapatmak için bant taktı..

demet akalının parmağındaki dövme DEMET AKALIN, SEVGİLİSİ OĞUZ KAYHAN'IN ADININ YAZILI OLDUĞU DÖVMEYİ SİLDİRDİ. Demet Akalın, kendisini aldattığı gerekçesiyle terk ettiği sevgilisi Oğuz Kayhan'ın adının yazılı olduğu dövmeyi sildirdi. O dövmenin yerinde şimdi bir küçük bant var. Demet Akalın, eski sevgilisi Selin İmer'le mesajlaştığı için terk ettiği ve 'Bir daha adını bile duymak...
  3. demet akalın

demet akalın

demet akalın ayakları
  4. Demet Akalın Evlendi

Demet Akalın Evlendi

İkinci kez dünya evine giren Demet Akalın'ın muhteşem düğününden bilgiler ve fotoğraflar meleklerim :tik: Esma Sultan Yalısı’nda gerçekleşen Demet Akalın ve Önder Bekensir’in düğününde en çok merak edilen konu, Akalın’ın eski sevgilisine mesaj atıp atmadığıydı. YILIN merakla beklenen, Demet Akalın ile Önder Bekensir’in düğünü, önceki akşam Esma Sultan Yalısı’nda gerçekleşti....
  5. Demet Akalın Arto Gerginliği !

Demet Akalın Arto Gerginliği !

demet akalın haberleri arto haberleri Demet Akalın ve şarkıcı Arto bir mekanda karşılaşınca hayli sıkıntılı saatler yaşanmış melekler . Demet'in eşi Okan Kurt Arto'ya ''Kafanı kırarım '' deyince ortalık iyice gerilmiş. İşte Demet Akalın haberleri, haberin detayları... İddialara göre mekanda ise küs olduğu Arto ile karşılaşan Demet Akalın arasında büyük bir tartışma yaşanmış. Okan Kurt,...

Sayfayı Paylaş