1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    25
    Ödül Puanları:
    0

Demet Akalın... GECESİ 20 BİN DOLAR!

Konu, 'Magazin' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

Maşallah allah daha çok versin:D

Demet Akalın bu yaz kendine yeni bir gelir kaynağı buldu: Mekanlarda dans edip 20 bin TL kazanıyor.

Popun kraliçesi olarak tanınan ünlü şarkıcı Demet Akalın, sadece şarkıları ve aşlarıyla değil, kazandığı paralarla da sık sık gündeme geliyor.

Fakat şarkı söyleyerek kazandığı paralarla yetinmeyen Demet, bu yaz kendine yeni bir kazanç kapısı buldu. Davet edildiği mekanlara gidip, kendi şarkıları eşliğinde dans ediyor ve bunun karşılığında 20 bin TL alıyor.

Habertürk yazarı Esin Övet bugünkü köşe yazısında Demet'in yeni işini yazdı.

İşte o yazı:

TÜRKİYE'NİN PARİS HİLTON'U
    Meğer Türkiye'nin Paris Hilton'u Demet Akalın'mış da haberimiz yokmuş. Demet Akalın, artık şarkı söylemeden 20 bin TL kazanıyormuş.

İşin aslını öğrenmek için Demet'in menajeri Haluk Şentürk'ü aradım. Her sene çılgınlar gibi çalışan Haluk, "En kötü yaz geçiyor. Oturuyoruz" diye dert yanarken, "Eee ama sanatçın Demet Akalın şarkı söylemeden para kazanıyormuş. Bravo vallahi. Bu işin aslı nedir?" diye sordum.

DEMET ARTIK BİR MARKA
    O da bana, "O başka. Demet artık bir marka oldu. Onun ismi yetiyor. Bir kulüpten çağırıyorlar, mekânın en güzel locasını ayırıyorlar; Demet locaya oturuyor, arada kalkıp bir iki dans ediyor, sonra çıkıp gidiyor. Demet oradayken 3-5 şarkısı çalıyor.

BU YAZ HEP BÖYLE PARA KAZANDI
    Bu sene Demet hep böyle para kazandı. Kulüpte görünmesi yetiyor. İki ay içinde 10 -15 iş yaptık böyle" dedi. Meğer mekân akşama kadar "Partimize Demet Akalın gelecek" diye reklam yapınca, insanlarda "Demet'le aynı ortamda eğleneceğiz" diye kulübü dolduruyorlarmış. Usta menajer Haluk, aldığı para hakkında yorum yapmak istemedi. Ama bu yöntemle kazandıkları paralar herkesin dilinde.

AYAKKABILARI DA SPONSORLARDAN
    Bu arada Demet Akalın'ın yaz boyu sponsor mayoları, bikinileri konuşuldu ancak Demet, ayakkabılarına da para ödemiyormuş. Ayakkabı firmaları Demet'e sürekli ayakkabı gönderiyormuş.

KÜBÜNÜ DOLDURUYOR
    Demet de musluklar akarken kübünü dolduruyor. Birikimlerini gayrimenkule yatırıyor

2. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    valla paranın gözüne vuruyolar beyaw helal olsun ne diyebilirim ki, kadının görüntüsü yetiyor artıkın yaniiiiiii :hayal:

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    83
    Ohhh yandan maşallah...

4. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    ister istemesinede, ben verenin aklina sasiom :):)

ondan sonrada zirlarlar, tr krizde diye :D:D

eyvahlar olsun

Demet Akalın... GECESİ 20 BİN DOLAR! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Demet Akalın - Afedersin

Demet Akalın - Afedersin

Aramızda herşey bitti Ayrılalım diyen sen değil miydin. Ben ağlarken utanmadan, Arkanı dönüp giden sen değil miydin. x2 Hayırdır ne oldu pişman mısın Bir gece ansızın kapımdasın Gerçekler acıdır anlaman lazım Benim için artık sen bir yabancısın Yüzünü bile görmek istemiyorum Yoluma çıkmasan iyi edersin Sözlerim sana ağır mı geldi Kalbini mi kırdım? (afedersin)...
  2. demet akalın

demet akalın

demet akalın ayakları
  3. Demet Akalın-toz pembe

Demet Akalın-toz pembe

demet akalın pembesi gitti tosbembe senin için aşk boş bir laftı dilinden düşüpte kırıldı toz pembe hayaller vardı pembesi gitti tozu kaldı beklenen final geldi çattı yıkıldı kapı , duvar seni bilmem ama benim kalbimde bir çok derin yara var istediğim şey çok değildiki sadece biraz sadakat ama sende değil sana gönül verende asıl kabahat dertsiz başıma dert açtın hayatımda kısa süre...
  4. Demet Akalın evlendi

Demet Akalın evlendi

Demet Akalın evlendi Demet Akalın evlendi 23 Nisan Demet Akalın Okan Kurt'la Evlendi Dün doğum günü olan Demet Akalın sevgilisi Okan Krt ile doğum gününde nikah masasına oturdu Melek'ler. Demet Akalın'a bir ömür boyu mutluluklar diliyor ve düğün haberinden detaylar aktarıyoruz sizlere. Demet Akalın ve Okan Kurt bu akşam Çırağan Sarayı'nda sade bir davetle evlendi. Bu akşam Çırağan...
  5. Demet Akalın Hamile mi?

Demet Akalın Hamile mi?

demet akalın hamile mi demet akalın demet akalın haberleri Sevgili melekler, ünlü şarkıcı Demet Akalın twitter hesabından ateş püskürdü. Bugün basında çıkan hamile haberleriyle ilgili olarak sosyal medyadan açıklama yapan Akalın, olayın tamamen uydurmaca olduğunu belirtti. Haberin detayları şöyle.. "Alış veriş için İstinye Park'a giden ünlü şarkıcı, güvenlik için kapıya konulan...

Sayfayı Paylaş