Demet Akalın Oğuz Kayhan aşkı SMS ler nedeniyle bitmiş

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Demet Akalın Oğuz Kayhan aşkı SMS ler nedeniyle bitmiş
barışma smsleri
Cep telefonuna gelen mesajlar yüzünden biten ilişkilere bir yenisi eklendi

MakeThumb.aspx


DEMET AKALIN'IN, OĞUZ KAYHAN'DAN NİÇİN AYRILDIĞI BELLİ OLDU: KAYHAN'A, ESKİ SEVGİLİSİ SOSYETİK SELİN İMER'DEN GELEN MESAJLAR

Demet Akalın, yaklaşık 3.5 yıldır birlikte olduğu, evlenip boşandığı ama geri döndüğü sevgilisi Oğuz Kayhan'dan, ani bir kararla ayrıldı. Herkes, uzatmalı aşıkların yeniden bir araya geleceğini düşünüyordu. Kimileri de; Oğuz Kayhan'ın, İbrahim Tatlıses'le 'binici' polemiği yaşayan Akalın'a yeterince destek olmadığını, ünlü şarkıcının sevgilisine bu yüzden darıldığını öne sürüyordu.

6709066.gif


SMS'leri buldu
Fakat; ayrılığın sebebi ne Tatlıses'le yaşanan tartışma, ne de basit bir kırgınlıktı. Demet Akalın, aslında 1.5 aydır sıkıntılı bir süreç yaşıyordu. Dostlarına, ilişkilerinde eski heyecanı yakalayamadığını söylemişti. Yine de köprüleri atmayan çift, Oğuz Kayhan'ın barışma teklifi üzerine buluştuğu sırada, beklenmedik bir olay oldu. Kayhan'ın cep telefonuna bakan Demet Akalın, tatsız bir sürprizle karşılaştı. Çünkü Kayhan, eski sevgilisi Selin İmer'le mesajlaşıyordu.

Üstüne bir de Miami
Bunun üzerine, Demet Akalın kesin kararını verdi ve ilişkiyi bitirdi. Ayrılığın sebebiyle ilgili yorum yapmayan Akalın, sadece 'Bundan sonra bir araya gelmemiz söz konusu değil' demekle yetindi. Ama Oğuz Kayhan, açık kapı bırakmak istedi ve 'Amerika'ya gidiyorum, gelince durumu değerlendireceğiz' şeklinde açıklama yaptı. Bu sözler, Demet Akalan'ı daha da kızdırdı: 'Oğuz Bey'in neyi değerlendireceğini bilmiyorum. Ama benim gelen tekliflerden başka değerlendirecek bir şeyim yok. Oğuz Bey ile ortak bir hayatımız ya da paylaşımımız yoktur. Benim için bu ilişki kesin olarak bitmiştir. Allah yolunu açık etsin.' Kayhan'la 'dost bile kalmak istemediğini' söyleyen ünlü şarkıcının, ayrılığın ardından kendini toparlamak için kız arkadaşlarıyla birlikte yurtdışında tatil yapacağı da öğrenildi.
 
Üst