1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Demet Akalın tezgahtarları kızdıracak!

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

demet akalın, hande yener, demet akalın hande yener kavgası, demet akalın hande yener, hande yener demet akalın kavgası, hande yener demet akalın

Demet Akalın ve Hande Yener'in arası yıllardır hep soğuktur ki, bunu magazin haberlerinden de biliyoruz.

Zira Sevgili Demet, Hande Yener'e laf atmış, atmasına ama bu laf umarım tezgahtarları kızdırmaz Melek'lerim. Çünkü Demet, Hande'ye "ben tezgahtar değilim" demiş.

İşte o haberin detayları Melek'ler.

< Konu Resmi..>

"Ben tezgahtar değilim"

Demet Akalın, sahneden Hande Yener'e taş attı!

Demet Akalın önceki akşam Ortaköy Blackk’te DJ Suat Ateşdağlı’yla birlikte sahneye çıktı.

Akalın, konser sırasında bir zamanlar tezgâhtarlık yapan Hande Yener’e atıfta bulunarak, “Ben Demet Akalın’ım, tezgâhtar değilim” dedi.

Ünlü popçu konser sonrası bu sözleri hatırlatıldığında, “Aaa, öyle mi söylemişim?” diyerek hızla otomobiline koştu.

2. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    198
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    demet bence sadece şarkı söylemeli konuşması hata konuşurken gerçekten düşünmüyor :tsk:

Demet Akalın tezgahtarları kızdıracak! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. demet akalın

demet akalın

demet akalın ayakları
  2. Demet Akalından Alkışlanacak Davranış

Demet Akalından Alkışlanacak Davranış

Helal olsun Demet"e...Gerçi 1 yıllık okul masraflarını değilde okul masraflarının tamamını karşılasada çok daha iyi olurda ama... ELAZIĞ'IN ALACAKAYA İLÇESİ'NDE KORUCULUK YAPAN 600 TL MAAŞLI RIZA DEMİR'İN 3 ÇOCUĞU BU YIL ÜNİVERSİTEYİ, 14 YAŞINDAKİ KIZI GÜLBAHAR DA SAĞLIK MESLEK LİSESİ HEMŞİRELİK BÖLÜMÜNÜ KAZANDI. Baba Demir'in çocuklarını okutmak için yardım çağrısına ilk yanıt...
  3. Demet Akalın'dan Kiloluları Kızdıracak Sözler

Demet Akalın'dan Kiloluları Kızdıracak Sözler

demet akalın, resimleri, haberleri, röportajı hakkında detaylı bilgiler arkadaşlar Şarkıları ve söylediği sözlerle sürekli gündemde olan popçu Demet Akalın bu seferde kilolu bayanları kızdıracak açıklamalarda bulunmuş melekler...Şimdi geçiyorum haberin detaylarına... Kendisine 'fotoşop güzeli' denilmesine hiç aldırış etmeyen Demet Akalın, kilolu ünlüleri kızdıracak: Şişmanlar fotoşop...
  4. Demet Akalın Sabıka klibi

Demet Akalın Sabıka klibi

demet akalın, aşk albümü, 2011 albümü, albüm, şarkıları, sabıka, şarkısı, klibi, yeni klibi, son klibi, resimler, görüntüleri, haberleri burada arkadaşlar Son dönemlerde, Önder Bekensir'le yaşadığı ayrılıkla magazin gündeminden düşmeyen Demet Akalın, iyi bir zamanlama yaptı ve "Aşk" adlı albümünün ikinci klibini "Sabıka" adlı şarkısına çekti Melek'lerim. Demet Akalın,...
  5. Demet Akalın Hastaneye Kaldırıldı!

Demet Akalın Hastaneye Kaldırıldı!

Demet Akalın hastanede Demet Akalın gıda zehirlenmesi Demet Akalın haberleri 2013 Pop müzik sanatçısı Demet Akalın geçtiğimiz günler de gıda zehinlenmesi geçirerek hastaneye kaldırıldı. İki gün boyunca serum yiyen sanatçı iyileşir iyileşmez meslektaşı Gülşen hakkında da verdi veriştirdi:D:D Haber ile ilgili detaylara geçiyorum. Dedikodulu kulüpte sahne alan Demet Akalın sahne öncesinde...

Sayfayı Paylaş