1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Demet Akalın - Unut Beni

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

üreğim perişan kanıyor gözyaşlarım dinmiyor içimde son bahar ayazlarım vuruyor can evimden geçmişin günahları
    sabahlar olmuyor kahretsin yalnızım

bırak beni bırak öleyim
    sen mutlu ol ben giderim
    unut beni göz bebeğim
    unut beni unut kaderim

Demet Akalın - Unut Beni konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Demet Akalın Benim Ablam Olur

Demet Akalın Benim Ablam Olur

AMERİKA’DAN GELEN TEKLİFİ REDDETTİ! 29 EKİM’DE AMERİKA’DA SAHNE ALAN YEŞİM ERÇETİN GELEN DİĞER TEKLİFLERİ GERİ ÇEVİRDİ… 29 Ekim balosu için Amerika da bulunun Türk vatandaşları Demet Akalın’ı sahneye çıkaracaklardı. Ancak Amerikan Konsolosluğundan vize alamayan Demet Akalın Amerika konserini Yeşim Erçetin’e devretti… Beklemediği bir anda böyle bir teklif alan Yeşim Erçetin aynı zamanda...
  2. demet akalın

demet akalın

demet akalın ayakları
  3. Demet Akalın - Bu Benim Partim Şarkı Sözü

Demet Akalın - Bu Benim Partim Şarkı Sözü

Dinle ve kop başka söze gerek yok :) Bu benim partim Tüm dostlarımı davet ettim Giyindim biraz da süslendim Şık olmaya özen gösterdim Bugün benim için önemli ve özel bi gün Işıl ışıl görünmeli hep gülmeli yüzüm Herşey zarif güzel hatta kusursuz olmalı Sevenlerim beğenmeli burdan mutlu ayrılmalı Bu benim partim Tüm dostlarımı davet ettim...
  4. Demet Akalın evlendi

Demet Akalın evlendi

Demet Akalın evlendi Demet Akalın evlendi 23 Nisan Demet Akalın Okan Kurt'la Evlendi Dün doğum günü olan Demet Akalın sevgilisi Okan Krt ile doğum gününde nikah masasına oturdu Melek'ler. Demet Akalın'a bir ömür boyu mutluluklar diliyor ve düğün haberinden detaylar aktarıyoruz sizlere. Demet Akalın ve Okan Kurt bu akşam Çırağan Sarayı'nda sade bir davetle evlendi. Bu akşam Çırağan...
  5. Demet Akalın Hamile mi?

Demet Akalın Hamile mi?

demet akalın hamile mi demet akalın demet akalın haberleri Sevgili melekler, ünlü şarkıcı Demet Akalın twitter hesabından ateş püskürdü. Bugün basında çıkan hamile haberleriyle ilgili olarak sosyal medyadan açıklama yapan Akalın, olayın tamamen uydurmaca olduğunu belirtti. Haberin detayları şöyle.. "Alış veriş için İstinye Park'a giden ünlü şarkıcı, güvenlik için kapıya konulan...

Sayfayı Paylaş