Demet Akalın Yaza Aşk Albümü İle Geliyor

ßeLeN

Paylaşımcı Melek
Üye
Demet Akalın Yaza Aşk Albümü İle Geliyor
demet akalın aşk albümü ne zaman çıkıyor demet akalın aşk albümü ne zaman çıkacak 2011 çıkacak
demet akalın, yeni albümü, nezaman çıktı, aşk albümü, müzik, demet akalının yepyeni aşk adlı albümü burada
Hanımlar Demet Akalının yaz için kıpı kıpır olan parçası, albümü ve haberleri sizle riçin geliyor..

demet-2e1.jpg

Her albümüyle yıllardır müzik listelerinin baş sıralarına oturmayı başaran Demet Akalın, 2011 yazı için özel hazırladığı ve merakla beklenen albümünü Aşk'ı önümüzdeki günlerde sevenlerine sunacak.

YAZA DAMGA VURACAK 6 ŞARKI

Yıllardır dillerden düşmeyen şarkılara imza atan Demet Akalın, Aşk adını verdiği yeni albümüyle yaza yine iddialı bir giriş yapıyor. Yazın müjdecisi yeni albümünde birbirinden güzel 6 şarkıya yer veren sanatçının seslendirdiği şarkılar her zaman olduğu gibi bu yıl da yaza damgasını vuracak.

FERDİ TAYFUR'UN ŞARKISINI SÖYLEDİ

Albümde, daha piyasaya çıkmadan ses getiren Aşk şarkısı, Akalın'ın prensim dediği Ceyhun Çelik imzasını taşıyor. Düzenlemelerde Erhan Bayrak, Erden Kınay ve David Şaboy ile çalışan Demet Akalın'ın bu albümdeki en büyük sürprizi ise, herkesin çok sevdiği Ferdi Tayfur şarkısı Ben de Özledim. Bir dönemin en çok sevilen şarkılarından olan Ben de Özledime kendi yorumu ve soundunu katarak güncelleştiren Demet Akalın, bu şarkıyı yeniden gündeme getirmekten çok mutlu olduğunu belirtiyor.

FOTOĞRAFLARI NİHAT ODABAŞI ÇEKTİ

Seyhan Müzik etiketiyle çıkacak albüm fotoğrafları için Nihat Odabaşı'nın kamerası karşısına geçen Demet Akalın formunun zirvesinde görüntüsü ve muhteşem fotoğraf kareleriyle kulaklara olduğu kadar göze de hitap edecek.

Kış ayları boyunca aralıksız konser veren Demet Akalın, daha albüm çıkmadan iki katına çıkan konser taleplerine yetişmeye çalışıyor. Şimdiden Mayıs ve Haziran ayını tamamen dolduran sanatçı,

bazen dşünmeden konuşuyor ama en azından rol yapmadığını olduğu gibi davranığını düünüyorum...
Seviyorum ben yaa bu kadınıııı.................
Şarkılarıda bir numara...=)

Geri