Demet&İbrahim Kutluay Çifti Ayrılıyor mu?

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Demet&İbrahim Kutluay Çifti Ayrılıyor mu?
demet kutluay boşanıyormu
demet ibrahim kutluay çiftinin ayrılık haberi
demet ibrahim kutluay boşandımı


8 Yıl önce evlenen Demet ve İbrahim Kutluay çifti için son zamanlar da ayrılık dedikoduları dolanıyor. Evliliklerinden bir kız ve erkek çocuk sahibi olan Kutluay çifti sonun da açtı ağzını yumdu gözünü ve bakın haklarında çıkan ayrılık dedikoduları için hangi açıklamalarda bulundu;
demet ibrahim kutluay.jpg

8 yıldır evli olan İbrahim Kutluay ile Demet Şener hakkında sürekli çıkan ayrılık dedikodularına bir yenisi daha eklendi. Bir gazete ünlü çiftin evlerini ayırdıklarına yönelik bir iddia ortaya attı. O iddiaya eski basketbolcudan yalanma geldi.
David Beckham'ın Plajda yaptığını görünce

İşte Kutluay cephesinden gelen açıklama:

Bir süredir şahsım, eşim Demet ve ailem hakkında asılsız haberler yayınlanmakta ve bu mesnetsiz iddialar ile birçok kişi töhmet altında bırakılmaktadır. Bu dedikodular doğrudan ailemizin varlığını hedef almakta ve kişisel itibarlarımızı zedelemeyi amaçlamaktadır. Bu asılsız haberleri kesin bir dille yalanlıyoruz ve yasal haklarımızı saklı tuttuğumuzu kamuoyunun bilgisine sunuyoruz.
 

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
İnanılır gibi değil ya, bu haberleri yapanlara söyleyecek tek cümle " oha " olacaktır diye düşünüyorum. Yani piyasada ne kadar ailesi ile barışık ve mutlu olan birileri var ise, hit yapmak dikkat çekmek adına bu tür haberler yapılıyor. Yahu sizene kardeşim adamlar evliliklerinden mutlular ne diye böyle haberleri yapıyorsunuz anlamış değilim.

Demet-İbrahim çiftine mutluluklar diliyorum.
 

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Benim rahmetli anneannemin bir lafı vardı"insanlara seyir gerek" derdi. Gerçekten günümüzde özellikle bu söze katılmamak mümkün değil. Kim dost kim düşman bilemediğimiz şu devir de en yakın gördüğümüz ve dost sandığımız kişiler bile bazen insanın kuyusunu kazabiliyor. "ah vah vah" derken bile arkamızı döndüğümüz zaman"oh iyi olmuş" diyebilecek kapasitede yüreği nasırlaşmış kişiler var.. Rabbim kimsenin yuvasının bozulmasına izin vermesin ve bozmak isteyenleri de bildiği gibi yapsın inşallah...
 
Üst