1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

dengede durma

Konu, 'Flash Oyunlar' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

[flash]http://www.oyun404.com/files/swf/Dengede_Tutma.swf[/flash]

dengede durma konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Denge

Denge

Rüyasında dengesini kaybeden insanın hayatı birden altüst olur.
  2. Candan Erçetin - Dünya Durma

Candan Erçetin - Dünya Durma

dunya durma kan kusturma dunya durma can susturma dersin buysa aldim korkma derdin buysa eglen vurma haydi dunya masallah dondur basimi taze gelin gibisin unut yasini az guldurmez cok guldurmez cok oldurmez cok guldurmez dunya durma dunya dur ya ister dur istersen durma don don durma don dunya dondur basimi senin aklin karismis topla basini
  3. Yıldız Tilbe - Durma Git

Yıldız Tilbe - Durma Git

Sana öyle dargınım ki Haykırmak yetersiz Kelimeler yersiz İfadesiz kalır Bu derdin yüreğimde Donup kaldı sanki İçimde umutlar Uçup gitti sanki Bir yanda kavgalar Bir yanda yalanlar Durmadan büyüyor Aramızda bu dağlar Durma git Götür ne varsa bekleme Ağlarım ben yalnız kendi kaderime Anladım Derman değilsin derdime Haydi git Bitir ne varsa yüreğimde Haydi git Düşünme,...
  4. Evliliği dengede tutmanın tüyoları

Evliliği dengede tutmanın tüyoları

Herkesin hayalidir evlenip yuva kurmak ama evlenmekten daha önemli olan o evliliğ dengede tutmaktır... Evliliğin ilk günlerinden itibaren eşler aileleriyle yeni kurdukları yuva arasında ne kadar uyumlu bir denge kurmuşlarsa evlilik de o kadar sağlam temeller üzerinde demektir. Bu denge için neler yapılmalı? Uzman Psikolog FARİKA TEYMUR ARTIR'ın önerileri Bütün evliliklerde eşler ne...

Sayfayı Paylaş