1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Deniz Arcak - Elveda

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

yenildim gittin ansızın bitirdin bir heves uğruna
    sen seni benden ettin

yalvarmam asla
    bağlanmam asla
    bitsin artık
    bu son veda

yalvarmam asla
    bağlanmam asla
    bitti diyorsan bitsin
    ELVEDA...

Deniz Arcak - Elveda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Deniz Arcak

Deniz Arcak

15 Temmuz 1968 tarihinde, hayatının ilk 18 yılını yaşayacağı Ankara’nın Bahçelievler semtinde doğar. Büyük kızları Canan’ın doğumundan 8.5 yıl sonra, aslında bir erkek evlat bekleyen Türkan ve Tuncay Arcak, ikinci çocuklarının kız olmasına ilk anda üzülmenin cezasını fena halde çekeceklerinden habersizdir o gün. Çünkü küçük Deniz, hiç de annesinin dizi dibinde oyuncak tencere ve bebekleriyle...
  2. Deniz Arcak - Vurur

Deniz Arcak - Vurur

Daha dün gibiydim bugün oldum Şimdi gün gibiyim yarın oldum Koşarak üstünden yıldızların Karıştım aylara sene oldum Bir dokunuş ki yarım kaldı ateşlerin yerini kül aldı Asırların nice yalnızlığı sanki boynumda asılı kaldı Vurur gözlerime acımasız zamanlar nefretle Vurur gölgeleri sınırsız her yere beni bekler
  3. Deniz Arcak - Veda

Deniz Arcak - Veda

Yenildim bittim Ansızın bitirdin Bir heves uğruna Sen seni benden ettin Yalvarmam asla Bağlanmam asla Bitsin artık bu son veda (Bitti diyorsan bitsin elveda)
  4. Deniz Arcak - Kıpır Kıpır

Deniz Arcak - Kıpır Kıpır

çim dışım kıpır kıpır benim Çiçeklerden favorim yasemin Burcum ateş yükselenim başak Konuşmaktan yorulmaz .. İşim gücüm sevmektir benim Herşeyi herkesi severim Yalanı sevmem bana yasak İyilik yaptım bugün içim rahat Söyle benimle olmak zormu Söyle çok zor mu söyle Söyle beni sevmek çok zor mu Söyle söyle... Dönemem bir gidersem dönemem Sevemem bir küsersem sevemem Dönemem bir gidersem...
  5. Deniz Arcak - Bin Günah

Deniz Arcak - Bin Günah

İsyan ağlar karanlığa Ağıt yanar vedalara Hain efkar bulutlar Yağmıyor yinr bu gece İsyan dalar karanlığa Ağıt yanar vedalara Gem vurur umutlara Cezalıyım yine bu gece İhanet günah kol kola Vefasız yollarda Bir anlık öfke uğruna Yakarım yıkarım affetmem Bin günah bin hata olsan da Gitme kal yanıbaşımda Keder yanar başucumda Dayanırım kollarında

Sayfayı Paylaş