deniz kabuğundan sanat!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Deniz kabuğundan yapılmış süsler harikalar meleklerim

Deniz kabuğundan yapılmış süsler harikalar meleklerim

Deniz Kabuklarının muhteşem güzelliğine bakmaya ne dersiniz arkadaşlarım Şimdi sizlere bu denizden çıkan ve doğal olarak oluşmuş olan kabuklarla ilgili biraz görsel ekleyeceğim. Sizler de dilerseniz deniz kenarlarından bunları toparlayarak yapıştırıcı ile güzel işler çıkartabilirsiniz. Hadi bakalım umarım beğenirsiniz.
  2. Deniz KabukLarı ve deniz kabuklarından yapılmış süsler harikalar kızlar

Deniz KabukLarı ve deniz kabuklarından yapılmış süsler harikalar kızlar

Deniz kabuklarını oldum olasıya seviyorum kızlar bu kabuklardan neler yapılır neler, özellikle deniz kenarında bulunan sevgili arkadaşlarım bu kabukları toparlayarak şimdi resimden atacağım sizlere kapı süsleri yapabilirler hediyelik bir eşya yapabilirler. Yani el emeğine güvenen arkadaşlarımız için tavsiye ediyorum.
  3. Deniz Kabukları ve süsler karşınızda kızlar szüperler süper tam sizlik

Deniz Kabukları ve süsler karşınızda kızlar szüperler süper tam sizlik

deniz kabukları deniz kabuğu Bazısı Japon evinin çatısı görünümünde, bazısı kaplan desenli, bazısı sarı, mor, bazısının içi de dışı da farklı... Deniz kabuklarından söz ediyoruz. Çoğu kez romantizmi çağıştıran deniz kabuklarından... Deniz kabuğu, mollusc adı verilen yumuşakçanın başka bir deyimle omurgasızların da dış iskeleti. Kabuk, kalsiyumdan oluşuyor. Hayvanların kanıyla deniz suyundan...

Sayfayı Paylaş