1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Deniz - Özle Beni

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

ayrılsada yollarımız sürmesede aşkım beni
    çıkmasada fallarımız
    ara sıra özle beni
    arasıra özle beni

öğütüldük ihanetle
    sevda bitti bu gurbetle
    gönlündeki merhametle

ara sıra özle beni ara sıra özle beni

kavuşmayı dilesemde
    rüyalarda görsem seni
    gurbet ellerde ölsemde
    ara sıra özle beni
    ara sıra özle beni

öğütüldük ihanetle
    sevda bitti bu gurbetle
    gönlündeki merhametle
    ara sıra özle beni
    ara sıra özle beni(2)

Deniz - Özle Beni konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Deniz Seki - Dile Benden

Deniz Seki - Dile Benden

Bu aşk değil Başka Bir şey görebilsen Ayrılınca bitmiyor, Gözden ırak oldun ama bir bilsen Gönlüm ırak dinlemiyor Rüyamda gördüm Başucunda duruyordum Kıyamadım dokunmaya Ne güzel uyuyordum Dİle benden Ne dilersen yar Ömrümü al istersen Son gününe kadar Sanki bi rşey olmamış gibi Gönlüme gir istersen Hepsi senin yar Söz - Müzik : Altan Çetin Düzenleme : Murat Yeter
  2. Beden Dışı Deneyim

Beden Dışı Deneyim

Beden dışı deneyim (OBE - out of body experience) öldükten sonra ruhun yaşamına devam etmesi zihnin vücuda bağımlı olmadığını gösterir. İslam inancında da ölüm sonrası yaşam, kabir azabı ve benzeri inançlar öldükten sonra da tam bir bilinçlilik içerisinde olunduğuna kanıt teşkil edebilir. bu kavrama göre zihin bazı yönlerden bağımsız bir bütündür. Bu da zihnin ölümden önce vücuttan...
  3. ' AmiN ' de öLdür beni !

' AmiN ' de öLdür beni !

Hüznümü yutan suskunluklarda gözlerimin parantezine kapandım…ellerim şeytanın yüzündeydi…gezdim …ürktüm…yokluğunun istanbul´una Fatih olamadım…hezimetindeyim!… Gidişine virgül atarken,sesinin ünleminde intihar eden noktalara kırıldım…tırnaklarımla yüzümün parantezini açamadım…kalbimi kaşıyan soruların işaretinde kimsesizliğimi astım…kelimeler can kırıkları şimdi,konuştukça...
  4. beni de kabul edermisiniz

beni de kabul edermisiniz

meraba ben roxette umarım bu site dehoşça vakit geçiririm....
  5. bu masaüstleri de benden

bu masaüstleri de benden

komik masaüstleri komik masa üstleri aşk masaüstleri isimli

Sayfayı Paylaş