1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Deniz Seki - Anlamadım Gitti

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

deniz seki anlamadım ben Ağlar mı güler mi Sevmez mi yoksa sever mi

Kalır mı bilmem ki
    Yoksa kaçar gider mi

Aşk dolu gözleri
    Sorsam huyu güzel mi
    Doğruyu söyler mi

Melek yoksa şeytan mı, yalan mı
    Rüyada aldatan mı
    Çocuk mu değil mi
    Çok bilmişin biri mi

Böylesi değilse
    Aklım hiç ermez diye
    Aldırmam kimseye
    Yanılsam bile bile

Çıkar yol hangisi
    Sevmek mi sevilmek mi
    Sarhoşluk mu içki mi
    Anlamadım gitti

Çıkar yol hangisi
    Sen mi sensizlik mi
    Yaşamak mı ölmek mi

Söz : Fikret Şeneş

Deniz Seki - Anlamadım Gitti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şarkıcı Deniz Seki "Nazire Hanım’la eşofmanlarımız giydik, birlikte Hüsnüye gittik"

Şarkıcı Deniz Seki "Nazire Hanım’la eşofmanlarımız giydik, birlikte Hüsnüye gittik"

Popçu Deniz Seki Hürriyet gazetesinden Ayşe Armağan'la yaptığı röportajla herkesi şaşkına çevirdi. Deniz Seki, Nazire Şenlendirici ile birlikte Hüsnü Şenlendirici'yle buluştuğunu anlattı. İşte o röportaj: Ortada sizin açınızdan bir problem yok yani... Olmaz olur mu? Ortada çözümsüz bir durum var. Ama hepimiz kendimize göre haklıyız. Mesele bu. Bu yüzden çözülemiyor. Ne var ki bunun...
  2. Sözyaşlarım ve Deniz Seki

Sözyaşlarım ve Deniz Seki

Sahici albümünü hala zevkle dinliyorum.. Sözyaşlarımda eminim çok ses getirecek bir albüm olacak. Albüm henüz yeni çıktı.. Ve bende hemen paylaşıyorum sizlerle.. İşte albümdeki Parçalar: 1- Söz Yaşlarım 2- Herkes Kendi Yolunda 3- Aşk Müzikali 4- Hayallerim Hayal Oldu 5- Soyadımı Sen Yaz 6- Uyan 7- Soysuz Şovalyeler 8- Kork Benden Bundan Sonra 9- Bugünlerde 10-Bitti
  3. Deniz Seki gazetecileri görünce...

Deniz Seki gazetecileri görünce...

deniz seki, deniz seki son albüm, deniz seki son albüm 2011, deniz seki 2011, deniz seki söz yaşlarım, deniz seki haberleri, deniz seki haberler, 2011'e imzasını atacak olan "Söz Yaşlarım" adlı son albümüyle beğeni toplayan Deniz Seki, gazetecileri görünce bakın ne yapmış Melek'lerim:D:D Bence iyi yapmış, milyonların önüne bayat makyajla çıkacak değildi ya :D:D Deniz Seki,...
  4. Deniz Seki Nişanlandı !

Deniz Seki Nişanlandı !

Bu konu; deniz seki nişanlandı haberi hakkınde bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, pop müzik şarkıcısı Deniz Seki 2013 'ün ilk saatlerinde nişanlandı. Şeytanın bacağını kıran Seki, Kıbrıs 'ta ki yılbaşı programında çocukluk aşkı Faruk Salman ile nişanlandı. Haberin detayları şöyle.. 2013'ün ilk sürprizi şarkıcı Deniz Seki'den geldi. Aşktan yana yüzü bir türlü gülmeyen Deniz Seki...
  5. Deniz Seki Fransa'da mı?

Deniz Seki Fransa'da mı?

deniz seki haberleri, deniz seki nerede, deniz sekin hapis Sevgili melekler, hakkında yakalama kararı bulunan ve görüldüğü yerde tutuklanarak cezaevine konulacak olan Deniz Seki hala ortalarda yok. Ortaya atılan bir iidiaya göre Seki Fransa'da! 6 yıl 3 aylık hapis cezası Yargıtay tarafından onanan ve hakkında yakalama kararı çıkarıldıktan sonra kayıplara karışan Deniz Seki’nin Fransa’da...

Sayfayı Paylaş