1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Deniz Seki - Kalbimi Kim Çalıyor

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Kalbimi kim çalıyor Sen sen yokum evde ben Çünkü mazide kaldı
    Artık seni o seven

Kalbimi kim çalıyor
    Sen sen yokum evde ben
    Çünkü alıştım artık
    Yaşamaya yeniden

Bir zamanlar sen vardın
    Kalbimin tek sahibi
    Sonra terkedip gittin
    Hata bendeymiş gibi

Kalbimi kim çalıyor
    Çalma açmam kapımı
    Çünkü simsiyah yaptık
    Gidince yaşantımı

Şimdi ne oldu neden
    Ne istiyorsun benden
    Zehir ettin dünyamı
    Çalma açmam kapıyı

Bu dönüş neye ne var
    Dünyam sensiz bahtiyar
    Boşuna hiç uğraşma
    Kalbimin sahibi var

Sana son bir sözüm var
    Dünyam sensiz bahtiyar
    Yer yok açmam kalbimi
    Yeni bir sahibi var

Deniz Seki - Kalbimi Kim Çalıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Deniz Seki - Kim Bu GözlerindeKi Yabancı

Deniz Seki - Kim Bu GözlerindeKi Yabancı

kim bu gözlerindeki yabancı akor söndü içimin ateşi bitti bıktım yalanlarından zorla ele avuca sığmaz aşk kop gel günahlarından nazım sitemim belli değil ben senin neyinim anlayamadım¿ sevda ateşin aynı değil ilk defa üşüyorum kollarında kim bu gözlerindeki yabancı yaralar beni yüreğimden hani ben olacaktım yalancı başının tacı bugünün yarınların günahkar yakanı bırakmaz ellerim hani ben...
  2. Kapı çalıyor kim gelsin?

Kapı çalıyor kim gelsin?

Kapı çaldı kim gelsin :)
  3. Deniz Seki gazetecileri görünce...

Deniz Seki gazetecileri görünce...

deniz seki, deniz seki son albüm, deniz seki son albüm 2011, deniz seki 2011, deniz seki söz yaşlarım, deniz seki haberleri, deniz seki haberler, 2011'e imzasını atacak olan "Söz Yaşlarım" adlı son albümüyle beğeni toplayan Deniz Seki, gazetecileri görünce bakın ne yapmış Melek'lerim:D:D Bence iyi yapmış, milyonların önüne bayat makyajla çıkacak değildi ya :D:D Deniz Seki,...
  4. Deniz Seki Nişanlandı !

Deniz Seki Nişanlandı !

Bu konu; deniz seki nişanlandı haberi hakkınde bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, pop müzik şarkıcısı Deniz Seki 2013 'ün ilk saatlerinde nişanlandı. Şeytanın bacağını kıran Seki, Kıbrıs 'ta ki yılbaşı programında çocukluk aşkı Faruk Salman ile nişanlandı. Haberin detayları şöyle.. 2013'ün ilk sürprizi şarkıcı Deniz Seki'den geldi. Aşktan yana yüzü bir türlü gülmeyen Deniz Seki...
  5. Deniz Seki Fransa'da mı?

Deniz Seki Fransa'da mı?

deniz seki haberleri, deniz seki nerede, deniz sekin hapis Sevgili melekler, hakkında yakalama kararı bulunan ve görüldüğü yerde tutuklanarak cezaevine konulacak olan Deniz Seki hala ortalarda yok. Ortaya atılan bir iidiaya göre Seki Fransa'da! 6 yıl 3 aylık hapis cezası Yargıtay tarafından onanan ve hakkında yakalama kararı çıkarıldıktan sonra kayıplara karışan Deniz Seki’nin Fransa’da...

Sayfayı Paylaş