1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38

deniz seki kürtaj olmuş

Konu, 'Magazin' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

kürtaj zormu kürtaj zormudur [​IMG]hüsnü senlendiriciyle beraber olan deniz seki geçen aylarda kürtaj olmuş

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ce: deniz seki kürtaj olmuş

ne diyelim geçmiş olsun

3. scarer

scarer Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    geçmiş olsun,

4. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0

çok karşıyım şu kürtaja üzülüyorum... be kardeşim yapıyon madem dikkatli olsana sinirlendim yine ya

5. TaMaRa

TaMaRa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Hem evlilik disi birliktelik üstelik evli bir erkekle!!! üstüne bide ayni kisiden olan bebege kürtaj.Deniz zekinin bu ve öteki dünyadaki sonu nu hic ii görmuyorum ,yazikk..

6. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.090
    Ödül Puanları:
    113
    aman be yazık ar namus kavramı artık bitmiş bunlarda.evli 3 çocuklu adam hemde aman be..allahım düşmanımın başına vermesin..hayırlı ewlatlar versin allah şaşırtmasın

7. elane

elane Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bu kadında kuş kadar bıle beyın oldugunu düşünmüyorum

8. TÜLSÜ35

TÜLSÜ35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

kürtaj olayına çok karşıyım ALLAH hesabını sorar ama ve nasıl kıydı inanmak istemiyorum amannn DENİZ SEKİ gibi bir fettandan bahsediyoruz normaldir

deniz seki kürtaj olmuş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Deniz Seki - Hayallerim Hayal Oldu

Deniz Seki - Hayallerim Hayal Oldu

deniz seki tesellisi yok bu aşkın tesellisi yok bu aşkın deniz seki ayrılmamız imkansızdı ayrılmamız imkansızdı nasıl sevdik birbirimizi tesellısı askın DEniz Seki'nin 2011 yılında çıkardığı albümündeki tüm şarkı sözleri sadece Meleklermekanında. Hayallerim Hayal Oldu Ayrılmamız imkansızdı Nasıl sevdik birbirimizi Söz vermedik biz hiç biz birbirimize.. Bu hayat nasıl bir araya getirdi...
  2. Deniz Seki gazetecileri görünce...

Deniz Seki gazetecileri görünce...

deniz seki, deniz seki son albüm, deniz seki son albüm 2011, deniz seki 2011, deniz seki söz yaşlarım, deniz seki haberleri, deniz seki haberler, 2011'e imzasını atacak olan "Söz Yaşlarım" adlı son albümüyle beğeni toplayan Deniz Seki, gazetecileri görünce bakın ne yapmış Melek'lerim:D:D Bence iyi yapmış, milyonların önüne bayat makyajla çıkacak değildi ya :D:D Deniz Seki,...
  3. ilk gebeliğimde kürtaj oldum...

ilk gebeliğimde kürtaj oldum...

herkese ii akşamlar ilk gebeliğimdi vebebeğimin kalp atışları olmadığından kürtaj oldum 20 temmuz 2012 de ve hala çok üzgünüm ruhen kendimi toplayamadım çok istiyordum herkes gibi ama allah herşeyin başında sizden benim gibi olup sonrasında sağlıklı bebekler dünyaya getirebien oldumui acaba lütfen bekliyorum.
  4. Deniz Seki Nişanlandı !

Deniz Seki Nişanlandı !

Bu konu; deniz seki nişanlandı haberi hakkınde bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, pop müzik şarkıcısı Deniz Seki 2013 'ün ilk saatlerinde nişanlandı. Şeytanın bacağını kıran Seki, Kıbrıs 'ta ki yılbaşı programında çocukluk aşkı Faruk Salman ile nişanlandı. Haberin detayları şöyle.. 2013'ün ilk sürprizi şarkıcı Deniz Seki'den geldi. Aşktan yana yüzü bir türlü gülmeyen Deniz Seki...
  5. Deniz Seki Fransa'da mı?

Deniz Seki Fransa'da mı?

deniz seki haberleri, deniz seki nerede, deniz sekin hapis Sevgili melekler, hakkında yakalama kararı bulunan ve görüldüğü yerde tutuklanarak cezaevine konulacak olan Deniz Seki hala ortalarda yok. Ortaya atılan bir iidiaya göre Seki Fransa'da! 6 yıl 3 aylık hapis cezası Yargıtay tarafından onanan ve hakkında yakalama kararı çıkarıldıktan sonra kayıplara karışan Deniz Seki’nin Fransa’da...

Sayfayı Paylaş