1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    1.646
    Ödül Puanları:
    113

Deniz Uğur Umutsuz Ev Kadınları'nda!

Konu, 'Biten Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

deniz uğur haberleri umutsuz ev kadınları

Sevgili melekler, Fox Tv'nin en beğenilen dizilerinden birisi olan Umutsuz Ev Kadınları'nın oyuncu kadrosuna yeni bir isim daha katıldı. Songül Öden, Bennu Yıldırımlar, Ceyda Düvenci, Özge Özder ve Serhat Tutumluer’in birlikte rol aldığı ” Umutsuz Ev Kadınları”nın kadrosuna, son olarak “Adını Feriha Koydum”da rol alan Deniz Uğur dahil oldu. Deniz Uğur’un, “Umutsuz Ev Kadınları”nda Zeliş’ten boşanan Kudret’le evlenecek olan Gülşah karakterini canlandıracağı belirtildi.

< Konu Resmi..>

Deniz Uğur Umutsuz Ev Kadınları'nda! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Reha Muhtar ve Deniz Uğur sevgili olmuşlar

Reha Muhtar ve Deniz Uğur sevgili olmuşlar

deniz uğur reha muhtar reha muhtar deniz uğur evlendi evlendi Sevgililerin ilk fotoğrafı Televizyoncu Reha Muhtar ile oyuncu Deniz Uğur’un 1 ay önce başlayan aşkının ilk fotoğrafı ortaya çıktı. Reha Muhtar ile Deniz Uğur, Reha Muhtar’ın yalısından çıkıp arabaya binerken önceki gün objektife yakalandı. Deniz Uğur son olarak oyuncu Tamer Karadağlı ile, Reha Muhtar ise popçu Gülşen ile...
  2. Umutsuzum......

Umutsuzum......

3 yil oldu evleneli... basta aman is önce kariyer diyerek hamile kalmayi erteledim (esim cok istiyordu onuda bi sekilde ikna ettim) 5 ay önce korunmayi biraktim artik zamani geldi diyordum ama hala bi ses seda yok. 1 yil gecmedi diye doktorlar hicbir test yapmiyorlar normaldir falan diyorlar, esim de öyle, allah razi olsun, daha dur hem olmazsa napalim sen bana yetersin diyor... canim benim....
  3. Umutsuz ev kadınları

Umutsuz ev kadınları

Herkesin içinde, kendini gerçekleştirme potansiyeli vardır. Yani herkes, kendini bir şeylerle var etmek ister. Ev kadınları ise bu noktaya ulaşmak için en kötü noktada bulunuyor, çünkü öncelikle onların bir işi bile bulunmuyor. Geleneklerimizden gelen ilave sorunlar da ev kadınlarının, ev kadını olmalarından kaynaklanan sorunlarını iyice körüklüyor.. "kadının yeri evidir",...
  4. Umutsuz Ev Kadınları'nın Zeliş'i Evlendi!

Umutsuz Ev Kadınları'nın Zeliş'i Evlendi!

umutsuz ev kadınları umutsuz ev kadınları zeliş evrim solmaz haberleri Sevgili melekler, en son oynamakta olduğu Umutsuz Ev Kadınları adlı dizideki Zeliş karakteriyle severek izlenen oyuncu Evrim Solmaz, dünyaevine girdi. 41 yaşındaki Solmaz, kendisinden 6 yaş küçük 35 yaşındaki Arda Şener'le İzmir'de yapılan nikahla evlendi. Çiftin nikah töreni Arda Şener’in İzmir’deki çiftliğinde gün...
  5. Evrim Solmaz Umutsuz Ev Kadınları Dizisinden Ayrıldı!

Evrim Solmaz Umutsuz Ev Kadınları Dizisinden Ayrıldı!

umutsuz ev kadınları oyuncuları umutsuz ev kadınları evrim solmaz evrim solmaz haberleri Sevgili melekler, Umutsuz Ev Kadınları dizisinin en hareketli karakteri Zeliş'i canlandıran Evrim Solmaz, diziden ayrıldı. Geçtiğimiz günlerde dünyaevine giren Evrim Solmaz'ın menajeri Tayfun Onay, ünlü oyuncunun diziden ayrılma sebebini bir an önce çocuk sahip olmak istemesi olarak gösterdi.

Sayfayı Paylaş