1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.301
    Ödül Puanları:
    113

Denizkızı gifleri hemde harfli

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Denizkızı gifleri hemde harfli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İlker Pehriz - Denizkızı (akor)

İlker Pehriz - Denizkızı (akor)

pehriz yemekleri pehrizler #m F# D#m E F# E F#m Küçük bir sahil kentinden benim için gelmişsin denizkızı G#m F# D#m E F# E F#m Denizler kadar uçsuz bucaksız bir sevgisin sen denizkızı F# D#m E F# E G#m Deniz,in en güzel yerinde inci ağlar, benden güzel diye F# D#m E F# Altın sormuş zümrüt korkmuş bizden güzelmiş G#m F# E F#
  2. 3 harfli hayvan isimleri

3 harfli hayvan isimleri

üç harfli hayvan isimleri 3 harfli hayvan isimleri 3 ismi üc ismi Merhaba hayvansever Meleklerim... Belkide evinize yeni bir üye katılacaktır kim bilir. Diyelim ki katıldı belkide siz buna kısa ve akılda kalıcı bir isim istiyorsunuzdur. Şimdi sizlere 3 harfli hayvan isimlerini sıralamak istiyorum. Umarım Beğenirsiniz. Bob Eni Eba Asi Şan Eli Lul Edi Lal Olaki Hayvanlarımıza Türk'çe...
  3. denizkızının denmesidir

denizkızının denmesidir

merhabalar :piha:ben geldim işallah iyi yapmışımdır hadi bakalım kolay gelsin:n028:
  4. Bebek gifleri :) hemde en güzelleri :)

Bebek gifleri :) hemde en güzelleri :)

Bebekeler dünyanın en masum yüzleri...Onları görünce hepimizin içinden ayyy şunun yanaklarını sıkayım çoook şekermiş deriz ya; işte o masum meleklerin gifleri.Herkes kullanabilir :D
  5. Denizkızı gerçekte var mıdır?

Denizkızı gerçekte var mıdır?

Deniz kızları, belinden yukarısı dişi bir insan görünümünde olan, ama aynı zamanda bir balık kuyruğuna sahip olan efsaneleşmiş düşsel inanışlardır. Dünya üzerinde birçok kültürde deniz kızları farklı, ama birbirine çok yakın şekillerde betimlenmiştir. Belden yukarı kız, belden aşağısı balık şeklinde tasavvur edilen bir masal mahluku. Yunan mitolojisindeki Siren lerden çıkma bir tasavvurdur....

Sayfayı Paylaş