Deprem Haftası 1-7 Mart konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 1 Mart Günlük Burç Yorumları

1 Mart Günlük Burç Yorumları

Balık - İstediğiniz başarı geliyor. Hiç ummadığınız birinden destek göreceksiniz. Bu kişi iş yerinizden ve sizi kıskandığını sandığınız biri. Aranızda güzel bir dostluk başlayacak. Evle ilgili bazı sorunlar olabilir. Bunu daha fazla büyütmemelisiniz. Herşeyin çaresi var. Çevrenizde yeni yeni kimseler belirmekte. Sevdiğinizle ölçülü ilişkiler içinde olmalısınız. Sevdiğiniz yoksa bir...
  2. Bugün (1 MArt) Doğanlar

Bugün (1 MArt) Doğanlar

1 mart doğanlar 1 martta doğanlar martta doganlar Enerjik yapılarını her alanda belli ederler. Oldukça cesaretlidirler. Çevresindeki olaylara eleştiri getirmekten hoşlanırlar.Birlikte çalıştığı kişilerden zarar görebilirler. Ortaklık söz konusu olduğu zaman dikkatli olmaları gerekir. İnatçı yapıları oldukça belirgindir. Entelektüel zekaları ve konsantrasyon yetenekleri iyidir. Dikkat çeken...
  3. 7 Mart Günlük Burç Yorumları

7 Mart Günlük Burç Yorumları

7 mart burcu Koç Sevgili Koç, Ay yıldız haritanızın yuva sektöründe dolaştığından bugün her zamankinden daha içe dönük bir ruh hali içinde olabilirsiniz. Dış dünya ile ilgilenmeniz gerekse bile duygularınız daha çok eve ve aileye odaklanıyor. Ev ortamlarında daha huzurlu olabilirsiniz. Boğa Sevgili Boğa, Yengeç burcundaki Ay'ın enerjisi hızlı tempolu bir gün hazırlıyor. Telefonlar,...
  4. Bugün (7 Mart) Doğanlar

Bugün (7 Mart) Doğanlar

2 martta doğanlar 7 martta doğanlar 7 mart mart günü hangi burç Duyarlı ve alıngan bir yapıları vardır. Yaratıcı, ruhani, genelde mistik havaları olan kişilerdir.Yavaş hareket etmekten hoşlanırlar. Kendilerine olan güvenleri eksik gibi görünse de, bir çok kişiden daha dayanıklı ve değişik yöntemleri olan kişilerdir.Fiziksel anlamda çekici ve sevilen bir kişilikleri vardır.Duygusal...
  5. 1-7-14 tatlısııı

1-7-14 tatlısııı

arkadaşlar bu tarifi bi arkadaşımdan almıştım yaptım çok güzel oldu ama ismi olmadığı için tariften sayılarla başlığı oluşturdum isterseniz bu tarife kendi isminizi verebilirsiniz mesela özgen tatlısı:) malzemeler: 1 lt süt 7 yemek kaşığı irmik 14 yemek kaşığı toz şeker bisküvi(petit beurre)çikolatalı sos yapılışı: 1 litre süt 7 yemek kaşığı irmiği ve toz şeker bir arada tencereye...

Sayfayı Paylaş