Deri koltuktaki tükenmez kalem lekesi

Arkadaslar benim kucuk yaramazda hariaya cevirmis beyaz deri pufun ustunu arapsabununu ve spreyli deniyce bitek onlar onerilmis burda cikartamassam tabiki cope atmiycam B plani var ustune mozayik tas koymayi dusunuyorum nasil olur sizce?

link değişmiş yeni link Deri Koltuklardan Tükenmez Kalem Lekesi Nasıl Çıkar ?

ha bide şurada da koltuk nasıl temizlenir videosu var Koltuk Nasıl Temizlenir ?
deri koltuklar için olmasa da normal koltuklar için bence uygulanabilir. İlle de bi profesyonel firmaya gerek yok bence kendi evimde fantom elektrikli süpürge var onunla deneyeceğim . Hafta sonu koltuklarımı temizliyorum sonucu burdan yazarım

ben denedim sac spreyı ve kolanyalı mendıl ,cif camasır suyu ama cıkmadı cıkmıyorrrrr((

lütfen deri koltuktan nasıl tükenmez kalem lekesi çıkar bilen varsa hemen yayımlasın

olmuyor hic biri ise yaramadi :-!:-!:-!cif ozonsuyu leke cikscikarici cikarici kolonya kaynar su. aseton arap sabunu sac spreyi olmuyoooooo

ben.sehpadaki.mürekep.lekesini.temizlemesini.çamaşirsuyunun.icicine.karbonat.döktüm.beklettim.lekeden.iz.dahikalmadı.paylasmak.istetedim.deneyinkesin.cözüm.kanepe.kenarındaysa.karışımı.pamukla.lekenin.üzerinde.bekletin