Kaynana sorunları yaşayan kadınlar dertleşelim

gizlibahce

Yeni Üye
Üye
Kaynana sorunları yaşayan kadınlar dertleşelim

Kaynana sorunları yaşayan kadınlar

Mrb. 4 yıllık evliyim ve düğünüme yaklaşık 1 ay kala başlayıp hala devam eden kaynana sorunları hatta eziyetlerim var. Düğünümü zehir etti. Hastanede yattım düğün günü zar zor yetiştim kuaföre, fotoğrafçıya. Takılarımı takmadı. Düğünden sonra bizi ayırmak için elinden geleni yaptı, yapamadığı yerde büyü yaptırdı.
kaynana sorunları yaşayan kadınlar burada mı.jpg

Oturduğum evi evlendiğim ilk günden itibaren satmak istedi. Alıcıları ben caydırdım en son 9 ay hamileyken sattı ve ortada kaldık. Doğum yapacağım az vaktim var. Bulduğumuz bir eve hiç beğenmesem de mecbur taşındık. Eşimde o günden sonra konuşmadı ailesiyle. Ama öğrendim ki sular durulmuş görüşmeye başlamışlar. O kadar büyük laflar etti ki eşim azıcık ta olsa bir umut doğdu içime tamam dedim o da bitirdi.

Annesiyle görüşmesin demiyorum ama o kadar kötü bir insan ki eşim onunla görüştüğü zaman düzenimiz, huzurumuz alt üst oluyor. Eşime ailenle görüşürsen senden boşanırım. Beni de çocuğu da göremezsin dedim. bunu bildiği halde barışmış. Hazmedemiyorum. Nasıl unuttu bize hatta doğmamış çocuğuma yapılanları. Çok mutsuzum...

Merhabalar gizlibahçe. Hayatım ben de yaklaşık 30 yıllık bir evlilik yaşıyorum hatta kaynanam benden uzakta başka şehirde ama gel gör ki halen problem baskı yaşıyorum. Yani malesef vazgeçmiyorlar. Sen daha yolun başındasın hayatım.

Emin ol bu mücadelenin kazananı olmayacak buna emin olabilirsin. Eşin senden yana olur ise bu durum biraz daha kolaylaşır. Bendeki kaynana da seninki gibi olmasa da bazı sıkıntılar çıkartı bana dönem dönem. Halen de devam edior. Allahtan, eşim benden yana restler çekildi ve artık görüşülmüyor. Oh miss.. Ama bu sefer de duruma eşim çok üzülüyor. Yani ne yaparsan yap bunu çözemeyeceksin. Sende durum biraz farklı olmuş. O da senin ailene resti çekmiş görünüyor. Allah kolaylık versin bişey diyemiyorum.

Geri