Dervish koleksiyon çay bardakları ile gelen muhabbet keyifleri

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
Dervish koleksiyon çay bardakları ile gelen muhabbet keyifleri
Çay keyfi yapmak en büyük hobilerinizden mi? Misafirlerinize verdiğiniz önem için ikram ve çay servisi gerçekleştirdiğiniz dekoratif unsurları kısa zaman diliminde değiştirmeye mi niyet ediyorsunuz? Kültürümüzün yansıması olan çay bardağı ve tabağı setleri için Dervish çay bardağı setleri inceleme işleminde bulunmaya ne dersiniz?


dervish-semazen-cay-bardagi-koleksiyon.jpg

Dervish semazen çay setimiz de aşk ile dolmayı bekleyen harika çay setlerindendir. Çay keyfini ruhunuzu doldura doldura gerçekleştireceğiniz çay keyifleri ile tamamlamaya hazır mısınız? O zaman haydi acele edin.

koleksiyon-dervish-irismano-gold-cay-bardagi-seti.jpg
koleksiyon-dervish-irismano-gold-cay-bardagi-seti2.jpg

Kuzey ve Güney yıldız haritaları, gizem, büyü, fal, dilek gibi inanışlar için üstteki model gibi bir takıma ihtiyaç duyabilirsiniz.
morhipo-koleksiyon-dervish-cay-bardak-ve-tabak-seti-6li-.jpg

Yandan çarklı çay sevenlerden misiniz? O zaman üstteki çay seti tam size göre bir çay seti. Okkalı oturuma sahip ve zarif üst kısmı ile beğenilen bu çay seti demli çay sevenler için harika sunum sağlayan çay bardaklarından oluşan harika bir çay setidir.

dervish_hanedan_cag_koleksiyon_gri_fume_bardak_metal_tabak_cay_seti.jpgDeseni ile çay keyfini ince zevkini yansıtan bardaklarla sunmak isteyenlerin tercihi olabilecek bir çay seti modeli olan üstteki model de sizleri mutlu edecek koyu sohbetlerin rehberi olabilecektir.
 
Üst