Derya Tuna İbrahim Tatlıses nikahı için sinir krizi geçirdi

M

Misafir

Forum Okuru
Derya Tuna İbrahim Tatlıses nikahı için sinir krizi geçirdi
derya tuna ibrahim tatlıses nikahı sinir krizi geçirdi hakkında haberleri burada arkadaşlar. İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo'nun annesi, İbo'ya yıllarını vermiş olan Derya Tuna kendisiyle yıllarca karı koca hayatı yaşayan zira nikah kıymayan İbrahim Tatlıses'in Ayşegül Yıldız'a nikah kıymak istediğini öğrenince, Deya Tuna sinir krizi geçirdi Melek'lerim. Bir kadın olarak, düşününce evet çok zor ve iç acıtıcı bir durum, malesef... Meleklermekani.com olarak, edindiğimiz haberlere göre, Derya Tunanın Oğlu İdo da babası İbrahim Tatlıses evlelilik kararı verince bu kararı hastane odasında öğrenmiş ve İdo'da sinir krizi geçirerek hastaneyi terk etmiş. Bir evlat olarak düşünürsek, buda çok acı ve içyakıcı bir durum.

İbrahim Tatlıses'in nikahından az önce sizlere İbrahim Tatlıses nikah görüntüleri karelerini sunmuş ve İbo'nun damatlığı içersinde nikah resimleri çekilirken bastoın yardımıyla ayakta durduğunu bildirmiştik. İbrahim Tatlıses Ayşegül Yılmaz nikah davetine oğlu İdo ve annesi Derya Tuna katılmamıştı. İbonun nikahı gecesinde İbrahim Tatlıses'in kızı Melek Zübeyde ve arkadaşı oyuncu Aydemir Akbaş'da davetliydi.

ibo1-11c.jpg


İbrahim Tatlıses'e ve eşi Ayşegül Yıldız'a bir ömür boyu mutuluklar diliyor, İbo'ya uzun ve sağlıklı bir ömür diliyoruz.

Meleklermekani.com
 
Üst