Derzli parke seçimiyle harika zeminlere kavuşabilirsiniz

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
Derzli parke seçimiyle harika zeminlere kavuşabilirsiniz
Ev dekorunda zeminler pek çok kişi için ayrı önemi bulunan dekor ürünleridir. Birçok kişi değişim dediği zaman bütünleyici bir değişim yerine etkileyici olabilecek bir zemin ile dekor tarzında etkileyiciliği elde tutma gayreti içine girmektedir. Zemin dekorunda derzli ve derzsiz olarak uygulanan çalışmalarla evlerinize gelen yenilik son zamanlarda trend seçenekler listesindedir. Birbirine ekleme kolaylığı ile iş yükünü olabildiğine azaltan derzli parke tasarımları son senelerde en sık tercih edilen seçenekler listesinde kendini göstermektedir. Derzsiz modellere göre çizilmelere ve darbelere karşı oldukça dayanıklı olan derzli parkeler kolayca eklenerek montaj kolaylığıyla işçiliğinde kısa sürüşüyle evlerinizdeki yerini alabilmektedir. Her odada uygulatabileceğiniz bu parkeleri renk seçeneği bol olarak tercih imkanıyla sizlere sunmaktadırlar. Birçok kaliteli marka meşenin tonları, çam renginin tonları gibi seçeneklerle zeminin açık ya da koyu olmasını size bırakmaktadır. Açık zeminler odada daha ferahlatıcı bir görünüm sunduğundan genel anlamda açık renk seçenekleri üzerinde tercihler de bulunanlar çoktur.
1487583931.jpg

Parke arasında boşluk bırakmadan monte edilen bu parkeler sayesinde eşya çekme esnasında zorluk yaşama ihtimalinizde sıfıra indirgenecektir. Normal temizleme işlemlerinizde çok güçlü kimyasallar kullanmadığınız sürece herhangi bir sıkıntı durumu yaşama ihtimaliniz olmayacaktır. Hem kamu hem de ticari alanlarda tercih edilen bu derzli parke seçenekleri sizlerin rahatlıkla kullanım sağlayıp hijyenden memnun kalabileceğiniz ortamı size sunabilecektir.
camsan_platinum_10mm_marmara_mese_(1).png

En trend parke modelleri, sezon son indirimleri, kampanyalı en trend parke seçenekleri gibi reklamlarla bilindik markalar parke tercihinde öncü olmayı hedeflemektedirler. Derz parke ayrıcalıklarıyla ev ortamınızda kendinize mutlu olabileceğiniz alanlar sunmaktan memnun kalabileceksiniz. Pek çok indirim ve renk alternatifi ile resim galerimdeki renkleri inceleyerek ev dekorunuz için uygun olan seçimi gerçekleştirebilirsiniz. Ağacın her renk tonunu zeminlerinize yakışabileceği gerçeğiyle parke seçimi en sağlıklı zemin uygulaması olarak uzun ömürlü kullanımlarla ev dekorunuzda yer alabilecektir.
laminat-parke-gebze1.jpg

mertlaminatparke1.jpg

metalik_meşe_FNOY.jpg

Açık ve koyu alternatif örneklerime göz atarak ruhunuzu okşayan model tercihini bir an önce gerçekleştirmeye var mısınız? Benim favorim en alttaki? Ya sizin ki? Şimdiye kadar parke kullanmadıysanız bu seneki tercihinizde seçimi derzli parkelerden yana gerçekleştirmek varken bunu daha fazla ertelemeyin diyoruz.
 
Üst