Etiketler:
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0

destekçi Gülben Ergen

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

geçtiğimiz günlerde Hülya Avşar'ın annesi Emral hanımın cenazesinde bulunarak Avşar kızına destek olan Ergen bu kezde Güler Seki'yi teselli etti...

DENİZ ANNESİNE GÜLBEN'DEN TESELLİ
    GÜLBEN ERGEN, KOKAİN KULLANDIĞI VE SATIŞINA ARACILIK ETTİĞİ İDDİASI İLE CEZAEVİNE GİREN DENİZ SEKİ'NİN ANNESİ GÜLER SEKİ'Yİ, EVİNDE ZİYARET ETTİ....

Herkesten gizli gerçekleşen bu buluşmada duygusal anlar yaşandı. Yaklaşık iki saat süren görüşmede gözleri dolarak kızının yaşadığı zorlukları anlatan Güler Seki'yi teselli eden Ergen, yeniden geleceğini söyleyerek Güler Seki'nin evinden ayrıldı.

destekçi Gülben Ergen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülben Ergen biyografisi

Gülben Ergen biyografisi

gülben ergen biyografi gülben ergen biyografisi ergenin biyografisi 25.08.1972 yılında İstanbul'da doğdum. Erenköy Kız Lisesi'nde ortaokulu, Kadıköy Ticaret Lisesi'nde liseyi bitirdim. Üniversite sınavlarını kazanmış olmama rağmen çalışma hayatım ağır bastı. (Hayatımda bir tek "keşke" dediğim şey konservatuar eğitimi almamış olmamdır.) Evimde olmak hayattaki en büyük zevkimdir....
  2. Gülben Ergen - Git

Gülben Ergen - Git

Yetti artık bıktım Yalan dolan sözden Her şeyimi aldı daha ne ister Aşk dediğin bir an seni mi bekler Ah bir aşık olsam oynar yer yerinden Git unutuluncaya kadar git Git yoruluncaya kadar git Git kırılıncaya kadar git Git yanılıncaya kadar git Bir zalimin ocağına Bir zalimin tuzağına Bir zalimin kucağına Düşe kalka git
  3. Gülben Ergen - Ayrılmam

Gülben Ergen - Ayrılmam

Yalnızlık acıdır İnsanı acıtır Aşk denen o var ya O başa beladır Ben senle tamamım ah tamam Bir daha yarım kalamam Tam seni bulmuşken tanrım Ben canım, ben canımdan olamam Zor aman aman Yılan sensiz zaman Sensiz azım çoğalamam Ayrılmam ben ayrılmam senden İpe götürseler Beni öldürseler
  4. Gülben Ergen Hamile

Gülben Ergen Hamile

gülben ergenin hamile kıyafetleri gülben ergen hamile kıyafetleri ergen GÜLBEN ERGEN, HAMİLELİK HABERLERİNİ DOĞRULADI: 'HAMİLEYİM ÜÇÜMÜZ DE ÇOK ŞAŞKINIZ!' 2.5 aylık hamile olan Ergen, bebeğin sürpriz olduğunu vurgulayarak, 'Üçümüz de mutluyuz ve şaşkınız' demekle yetindi. 18 Ocak 2007'de oğlu Atlas'ı dünyaya getiren Ergen, Anadolu Ateşi'nin sanat yönetmeni Mustafa Erdoğan'la Eylül...
  5. Gülben Ergen Kimdir?

Gülben Ergen Kimdir?

gülben ergen kimdir biyografisi resimleri çocuklarının son hali Gülben ergenin hayatı hakkında bilgi için yazımıza buyrun melekler Ünlü şarkıcı Gülben Ergen Bu yazımızın konusu melekler. Gülben Ergen'nin hayatını merak ediyorsanız işte doğru yerdesiniz. Gülben Ergen Kimdir Nedir Hep birlikte kendi dilinden öğrenelim bakalım:D:D Gülben Ergen biyografisi Erenköy Kız Lisesi'nde ortaokulu,...

Sayfayı Paylaş