Diğer yarım dizisinde bu akşam neler olacak ?

THESECRET

THESECRET

"Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"
Diğer yarım dizisinde bu akşam neler olacak ?
Diğer Yarım dizisi Bu akşam merakla beklenen bölümüyle ATV ekranlarında,diğer yarım 8, bölüm,diğer yarım dizisinde neler olacak,diğer yarım dizisi 8.bölüm fragmanı,diğer yarım dizisi,diğer yarım dizisinin yeni bölümünde neler olacak,diğer yarım dizisi son bölüm

24996174.jpgDiğer Yarım Zeynep ve Esma adında iki ikiz kardeşin bir tesadüf sonucu yıllar sonra karşılaşmasıyla değişen hayatlarını anlatıyor. Zeynep ve Esma'nın babası farklı kültürlerine rağmen evlenmiş daha sonra boşanmışlardır ve ikiz çocuklarının biri annede biri babada kalmıştır. Diğer Yarım 8. yeni bölüm ile bu akşam Atv ekranlarında olacaktır ve naklen buradan Diğer Yarım 8. bölümü canlı olarak izleyebilirsiniz.

Senaryosunu Eda Tezcan ve Gülbike Sonay`ın üstlendiği ,yönetmenliğini Veli Çelik`in yaptığı Atv`nin yeni sezon muhteşem komedi ve aile dizileri arasında olan Diğer Yarım isimli yeni dizi`nin oyuncu kadrosu tecrübeli ve yetenekli oyunculardan oluşmaktadır.Başrollerin`de İpek Tucuoğlu ,Orhan Kılıç Goca Sarıyeldız ve Nevra Serezli ,Sait Güney rol almaktadır.


diğer yarım dizisi 8. bölüm fragmanı izle
 
Üst