Dilekçeye Eklenecek Belgeler :

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Dilekçeye Eklenecek Belgeler :
Madde 17 - 16 ncı madde gereğince verilecek dilekçeye, aşağıda gösterilen belgeler eklenir. 1. Kanunun aradığı şartlara ilişkin belgelerin asılları ile onanmış ikişer örneği,
2. Adayın 3 üncü maddenin (f) ve 5 inci maddenin (a) bendlerinde yazılı halleri bulunmadığını gösteren bildiri kağıdı,

3. Yanında staj göreceği avukatın yazılı muvafakati, 4. Adayın ahlak durumu hakkında, o baroya yazılı iki avukat tarafından düzenlenmiş tanıtma kağıdı.
Bu belgelerin birer örneği baro başkanı tarafından onaylanarak Türkiye Barolar Birliğine gönderilir. Diğer örnek veya asılları barodaki dosyasında saklanır. 22 nci maddenin 2 ve 3 üncü fıkralarında yazılı hallerde, adayın yanında staj göreceği avukatın yazılı muvafakatine ait belge aranmaz.
(Değişik fıkra: 22/01/1986 - 3256/5 md.) Staj isteminde bulunan tarafından verilen bildiri kağıdının hilafı ortaya çıktığı takdirde; aday hakkında Türk Ceza Kanununun 528 inci maddesine göre ceza tayin olunur.

Rabbim sanadır dilekçem hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Deniz Seki Temyiz Dilekçesini Mahkemeye Sundu! Deniz Seki Temyiz Dilekçesini Mahkemeye Sundu!
Bu sayfa; Deniz Seki Temyiz Dilekçesini Mahkemeye Sundu haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, uyuşturucu ticareti yapmaktan dolayı dava açılan ve 6 yıl hapsi istenen Deniz Seki davayı temyize yollamak için dilekçesini verdi...
Magazin 0
boşanacağım delil dilekçesini nasıl yazacağım ? boşanacağım delil dilekçesini nasıl yazacağım ?
Ben boşanıyorum ve bir delil dilekçesi yazamam gerek. Bu dilekçeyi nasıl yazamam gerekiyor ?Bilgi verirmisiniz acil..
Soru-Cevap 1
boşanma dilekçesini nasıl yazacağım boşanma dilekçesini nasıl yazacağım
Boşanmak istiyorum ve avukatım yok.Kendim boşanma dilekçesi hazırlamak istiyorum, yardım edermisiniz ?
Soru-Cevap 1
Uğur Pektaş Boşanma Dilekçesini Geri Çekiyor! Uğur Pektaş Boşanma Dilekçesini Geri Çekiyor!
uğur pektaş, gamze özçelik, ayrılıyorlar mı, barıştılar mı, boşanma dilekçesi, vazgeçtiler, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler ...
Magazin 0
Rabbim sanadır dilekçem Rabbim sanadır dilekçem
celaleddin ada rabbim sanadır dilekçem rabbim sanadır dilekçem celaleddin ada dinle Rabbim sanadır dilekçem adlı güzel bir yazı umarım hoşunuza gidecektir...
Dua Ayetler Hadis 1