1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.154
    Ödül Puanları:
    113

dilim

Konu, 'C-D' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Kısmetin parça parça alınacağına işaret eder.

dilim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dil dilde ülser dil ülseri

dil dilde ülser dil ülseri

dilde ülser dil kökünde kabarcık dil kökünde kabarcıklar Dilde görülen; etrafı kırmızı, içi su dolu küçük kabarcıklar, dil ülserinin belirtisi olabilir. Derin ve sert kenarlı dil yaralarında, mutlaka doktora başvurmak gerekir. Diğer dil yaraları, hazımsızlık veya gripten kaynaklanabilir
  2. GÜlÜn Dİlİ

GÜlÜn Dİlİ

GÜLÜN DİLİ İnsan bilincinde yer etmiş çiçeklerin en başında gül ve simgelediği kavramlar gelir. Değişik kültürlerde gençlik, saflık, dünyevi aşk ve yeniden doğuşun sembolü kabul edilmiştir. Gül sevginin, evliliğin hatta ölümün çiçeğidir. Esansı aşk iksirlerinde kullanılmıştır. Doğuda gül ve bülbülün aşkı İslam edebiyatının ana sembollerinden biridir. Batıdaki bir geleneğe göre, yemek masasının...
  3. Dil sürçmesi

Dil sürçmesi

Ayağının kaymasına, farkına varmadan bir hata işlemeye delalet eder.Rüyada konusurken hata etmek, hata yapmaya isarettir.
  4. Nüktelerin dilinden

Nüktelerin dilinden

Laf‘Lafı uzatanlara ne yapmak lazım’ diye Farabi’ye sormuşlar, şöyle demiş:‘Uzun konuşanı kısa dinlemeli.’ EdepsizCenap Şehabeddin’e:‘Şu edepsize neden bir tokat vurmadın?’ dediklerinde, şu cevabı vermiş:‘Eldivenim yoktu, iğrendim.’ Elbise İngiltere Kralı George ile görüştüğü sırada, George ile görüştüğü sırada, Gandhi’nin üzerinde her zamanki gibi beyaz örtüsü vardır. Davetten çıkınca bir...
  5. Dil sÜrçmesi

Dil sÜrçmesi

Dil sÜrçmesi inanilmaz Komikkkkkkkkkkkkkk :piha:Lise yillarindan bir gun Ders edebiyat hocamiz ilgc bir insan 40 yaslarinda bekar kizlara sulanan bir adam herneyse konumuz bu degil..,okumam gayet duzgun oldugu icin hocamiz beni edebiyat kitabindan bir konuyu okumami istemisti bende gayet guzel bu hikayeyi okumaya basladim konu oyle bir yere geldigi okurken bir turlu dilim donmedi kelime sunun...

Sayfayı Paylaş