1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    601
    Ödül Puanları:
    0

Dini İmzalar

Konu, 'Çöplük' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. Monera

Monera Forum Okuru

3. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    399
    Ödül Puanları:
    83
    Ce: Dini İmzalar

saolun arkadaşlar

4. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Dini İmzalar

hepsi çok güzeller emeklerinize sağlık teşekkürler:)

Dini İmzalar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hukukta imza!!!

hukukta imza!!!

Hukuk sistemimizde imza çok önemli sonuçlar doğuran bir işlemdir. Çoğu kez ne yazık ki hukukla ilgili çok bilgisi olmayan kişilerin imzanın nasıl, ne zaman ve ne şekilde kullanılacağı hakkında çok yetersiz bilgileri olduğunu gözlemliyoruz. Bunun sonucu olarak da gerekli prosedürleri bilmeden ve de bir hukukçuya danışmadan kullanılan imzalar telafisi mümkün olmayan ve istenyen hukuki...
  2. imzam gözükmüyor

imzam gözükmüyor

sevgili adminlerim imzam gözükmüyor neden acaba yardimci olursaniz sevinirim .ikinciside forumlarda cevap yazdigim zaman yazimin alttinda bu link cikiyor :stop:,bundan kurtulamiyorum ,bunada bir el atarsaniz bu göknur kulunuz cok mesut ve bahtiyar olacak.:kiss:
  3. Şirin İmzalar

Şirin İmzalar

şirin imzalar Bu şirin imzaları beğeneceğinizi umuyorum :)
  4. Nick + imza

Nick + imza

Harika nicler + imzalarr !!! SuYun IhTimaLi YokTur..DaLGaLanMak İçin İzin IsTeMeM..TsuNaMiYe BasLaDığımDa EnGeL DinLeMeM!!! $arıLıp ßaş uCumdaqi fot0ğrafLarIna ağLaR oLdum ßaksaNa . . FazLa Rahatım.!! RahatSız Eder mi ? Etse Bile.! FArk Edermi ? aLkoL hO$ OrtaM Lo$ dinLe ßEni HerŞey ßo$ KİmsEyE inAnMa KimsEyE güvEnmE Kendİn cO$$. qeLme..SewMe..aCımA..HisseTme..DEFOLL..! coca colayım...
  5. "imza heLp"

"imza heLp"

yaa imzam çok az karakter aLıo yardım yaaa :ang::shootout:

Sayfayı Paylaş