1. almira

almira Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

DiNlEnİp DiNlEnİp GüLüN:)

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında almira tarafından paylaşıldı.

Bir arkadaş, alkollü araç kullanırken trafik kontrolüne yakalanan bir kişinin kurtulmak için bulduğu yolu anlattı. Bu kişi alkollü olarak Boğaz'dan kente dönerken, galiba Beylerbeyi'nde trafik ekipleri tarafından alkol kontrolü için araç kuyruğuna sokulmuş. Sırasının gelmesini beklemeden motoru stop edip inmiş, arka koltuğa geçmiş... Derken öndeki araç gitmiş. Trafik polisi gelip, arka koltukta oturan bizimkine,

- "Beyefendi, şoförünüz nerede? Aracınızı ilerletin" demiş. Bizimki de şaşkın ve üzgün bir ifade ile cevap vermiş:

- “Memur bey, ben de şaşkınım. Siz bizi alkol kontrolü kuyruğuna sokunca, benim şoför aracı bırakıp kaçtı. Demek alkollüymüş.” Trafik polisi şaşırmış.

- “Siz geçin direksiyona. Aracınız yolu tıkıyor”, demiş. Bizimki,

- "Olmaz, ben alkollüyüm. Araç kullanamam" diye direnince, polis

- "Ziyan yok. Bu defalık görmezden geliriz"

diye zorlamış. Zorla direksiyon başına geçirmişler. Trafiği açtığı için teşekkür de etmişler

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    117
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: DiNlEnİp DiNlEnİp GüLüN:)

Zekice :D Ellerine sağlık canım.

DiNlEnİp DiNlEnİp GüLüN:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. GÜlÜmse

GÜlÜmse

Düşman tarafından tutsak alınmıştım. Bulunduğum hücre kapkaranlıktı. Gösterilen kötü muamele ve kötü bakışlardan ertesi gün idam edileceğimi anlamıştım. Evet öldürüleceğimden kesinlikle emindim artık... Bu durum beni aşırı derecede asabî yaptı, çıldıracak gibi idim. Gözlerinden kaçan bir sigara bulabilirim amacıyla ceplerimi karıştırıyordum... Bir tane bulmuştum sonunda. Ama hiç...
  2. Gül

Gül

(Rosa / Damaszener Rose / Hundsrose / Rose / Damask rose / Dorgrose herbrose / Rosaceae / Rosier) Mayis-haziran aylari arasinda, pembe, beyazimsi, sari, kirmizi renkli çiçekler açan, güzel kokulu çok senelik, çalimsi ve dikenli bir bitki. Gövdeleri silindir biçimli, yesilimsi, esmer renkli, çok dalli ve dallar sik dikenlidir. Dikenlerin uçlari kivrik ve genellikle kirmizi renktedir. Yapraklar...
  3. Güle güle gülün

Güle güle gülün

Mekanın güzel melekleri gülmek size yakışıyor...Hadi bakalım gülmeye hazır mısınız?:huhe:
  4. Güle güle defne!!

Güle güle defne!!

Türkiye, dün sabaha karşı sunucu Defne Joy Foster'ın ölümüyle şoke oldu. Gazeteci Kerem Altan'ın evinde astım krizi geçiren Foster, 32 yaşında hayata veda etti. Evinde fenalaşan Defne Joy Foster için doktor aramaya çıkan Kerem Altan'ın görüntüleri ilk kez yayınlandı. Akşam gazetesinin haberine göre Altan, önce bir polikliniğe gidiyor ancak burada doktor bulamayınca panik halinde koşmaya...

Sayfayı Paylaş