Etiketler:
  1. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

dış kalp masajı resimli anlatım.

Konu, 'Çöplük' kısmında *GüMüŞ* tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

dış kalp masajı resimli anlatım. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Resİmlİ Namaz Anlatimi

Resİmlİ Namaz Anlatimi

namaz anlatımı resimli namaz anlatımı RESİMLİ NAMAZ ANLATIMI SABAH NAMAZI ÖĞLE NAMAZI İKİNDİ NAMAZI YATSI NAMAZI UMARIM FAYDALI OLMUŞTUR. Allah’A (CC) EMANET OLUN. SABAH NAMAZI ÖĞLE NAMAZI İKİNDİ NAMAZI YATSI NAMAZI UMARIM FAYDALI OLMUŞTUR. Allah’A (CC) EMANET OLUN.
  2. Kalp pili uygulanan hastalıklar Resimli Anlatım

Kalp pili uygulanan hastalıklar Resimli Anlatım

kalp pili fiyatı kalp pili fiyatları markaları kalppili Kalp pili uygulanan hastalıklar Kalp pilleri (pacemaker), kalbin ritmini oluşturan ve düzenleyen elektronik cihazlardır. İlk çıkış amacı kalbin yavaş atması sonucu gelişen rahatsızlıkları tedavi amacını taşırken son yıllarda ritim bozukluklarında (antitakikardik pacemaker'ler ve takılabilir kardiyoverter-defibrilatör piller -ICD-) ve kalp...
  3. dış kalp masajı sonrası oluşacak komplikasyonlar

dış kalp masajı sonrası oluşacak komplikasyonlar

-KABURGA KIRIKLARI -KARACİĞER YARALANMALARI -STERNUM KIRIĞI -PNEUMOTHORAX:AKCIĞERI SARAN ZARA HAVA DOLMASI -HEMOTHORAX:GOĞUS BOSLUĞUNA KAN DOLMASI -YAĞ EMBOLISI:DAMARLARDA YAĞIN TIKAMA YAPMASI -AKCİĞER CONTUSIONUDUR ARKADASLAR BENCE SIZ KALP MASAJI YAPMAYA KALKISMAYIN BOSUNA ACIL PERSONELLERIMI YETISTIRILIO ONLAR YAPSINLAR YANI EĞİTİMİNİ ALAN KISILER EĞER TABI HASTAYA ZARAR WERDIĞINIZDE...
  4. virüsün resimli anlatımı

virüsün resimli anlatımı

Şimdi bir virüsün anatomisin şekil üzerinde inceleyelim. Yukarıdaki şekilde bir virüsün yalın bir şekilde şematize edilmiş resmi gerçeğiyle karşılaştırmalı olarak görülmektedir. Head yani baş bölgesi, karmaşık yapılı proteinlerden oluşmaktadır.Bu protein kılıfın içerisinde ise virüse ait RNA (bazen DNA olabilir) molekül zinciri bulunmakadır. İngilizce " Neck " adı verilen bölge...
  5. Fizyognomi, resimli anlatim

Fizyognomi, resimli anlatim

insan tiplerine göre kişilik özellikleri fizyognomi ten rengine göre saç rengi belirleme bebeğin göz rengini belirleme burun tipleri Fizyognomi Nedir? "Fizyognomi" terimi, Yunanca physis-doğa ve gnomon-yorum kelimelerinin birleşimidir. Giovanni Battista Della Porta (1535-1615)´ya göre gnomon, aynı zamanda yasa, kural anlamına gelmektedir; yani, fizyognomi "doğa yasası"...

Sayfayı Paylaş