Dışarda Düş İçimde Yaş 'AğLasam Ne oLur? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 7 yaş altı forum olsaydı konuları ne olurdu??:):)

7 yaş altı forum olsaydı konuları ne olurdu??:):)

CANBEBE SIZDIRIYORRRR *EN SEVDIGINIZ MAMA MARKASI (Anket) *HATICE SACIMI CEKTI *SUNNET OLDUM (RESIMLI) (3+) *KARDESIMI KISKANIYORUM *ULKER HERO BABY URUNU UPGRADE ETTI *BEBELAC MI NESTLE MI *dort,uc ve iki tekerlekli bisklete nası binilir(resimli) *Oldurucu yaratık eBZee..(arkadan efekt: oaeaaaahhh) *Klozetin icine dusmemek icin teknikler *Pokemona inanmıo musunuz.Buyuk...
  2. İlkokul yaşı kaça düştü 5 yaşındaki çocuklar ne zaman kayıt olacak ?

İlkokul yaşı kaça düştü 5 yaşındaki çocuklar ne zaman kayıt olacak ?

5 Yaşındaki çocuklar ne zaman hangi tarihte okullara kayıt olacaklar ? Bununla ilgili bir haber var mı ? Çocukların okul aşı biliyorsunuz düşürüldü sevgili melekler. Bakalım bu kadar küçük çocuklar okula giderken ne gibi arızalar çıkartacaklar. Bununla ilgili haberin detayında ve devamında şunlar söyleniyor. 60 aylık Çocukların Okul Kayıtları nasıl olacak? Milli Eğitim Bakanlığı Temel...
  3. velayet için çocuğun yaşının önemi olur mu?

velayet için çocuğun yaşının önemi olur mu?

Selam arkadaşlar. Benim sorum şu , boşanma durumunda çocuğumuzun velayetini almak istersek, hakimin kararında çocuğun yaşının bir önemi olur mu ?
  4. asilama icin yardim ne olur...

asilama icin yardim ne olur...

Merhaba arkadaslar burda okudugum kadariyla tecrübeli arkadaslar var... banada yardim edin. Ben 3 yildir evliyim ve gebe kalamiyorum ben yurtdisinda kaliyorum burda bütün testlerim yapildi esiminde ama sorun yok. yinede olmuyor. ankarada iyi bir doktor tavsiye edecek kimse varmi. (Kadin doktor olmasi sartiyla) ve fiyatlar tam olarak ne kadar. ilk asilama ne kadar sürer benim isyerinden izin...

Sayfayı Paylaş