Diyet Beğendi

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Diyet Beğendi
Malzemeler 3 kabak 2 patates
1 demet dereotu (kıyılmış)

5-6 yemek kaşığı katı yoğurt 2 diş sarmısak (dövülmüş)
1 su bardağı ceviz (ufalanmış)
2 yemek kaşığı zeytinyağı

Hazırlanışı
Bir tencerede un, nişasta ve diyet sütü pürüzsüz bir kıvama gelinceye kadar çırpın. Tencereyi ocağa alıp karışım kaynayıncaya kadar sürekli karıştırın. Kaynadıktan sonra 1-2 dakika içinde ateşten indirin. Dilediğiniz kadar tatlandırıcı ekleyin. Yayvan bir cam kaba boşaltıp soğumaya bırakın. Tarçın veya mevsim meyvesi ile süsleyerek servis yapın.

kaynak:diyet.in

diyet yemegi Patlican begendi tarifi burda meleklerim hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Alkali  beslenme nedir , alkalin diyeti nasıl yapılır  ? Alkali beslenme nedir , alkalin diyeti nasıl yapılır ?
Alkali diyet , eminim ki çoğunuz bunu daha önce duymuşsunuzdur. Bugünlerde alkali gıdalar çok önem kazanıyor. Belki de haberlerde ve sağlıkla ilgili birçok web sitesinde gördünüz. Alkali Diyetin nasıl bir diyet olduğuna bir bakalım...
Tüm Sağlık Konuları 1
Ketojenik diyetin faydaları ve zararları Ketojenik diyetin faydaları ve zararları
Sağlıklı beslenme yaşam boyu bir hedeftir. Milyonlarca insan için, beslenme alışkanlıklarını ketojenik bir diyete dönüştürmek, metabolizmalarını düzeltmek, kilo vermek ve yaşam kalitesini iyileştirmek için oldukça etkili bir...
Diyet - Sağlıklı Beslenme 0
Hurma-Yoğurt Diyeti Günlüğüm Hurma-Yoğurt Diyeti Günlüğüm
Merhaba arkadaşlar, Bu diyeti çoğunuz duymuştur diye tahmin ediyorum :) Ben de kendimi frenleyip bu diyeti yapmaya karar verdim. Diyet aslında 1 haftalık ama 21 gün yapanlar var :)Ben de Bismillah deyip yarın başlıyorum. Her gün sizinle...
Diyet Grupları 0
Hurma-Yoğurt Diyeti Günlüğüm.. Hurma-Yoğurt Diyeti Günlüğüm..
Merhaba arkadaşlar, Bu diyeti çoğunuz duymuştur diye tahmin ediyorum :) Ben de kendimi frenleyip bu diyeti yapmaya karar verdim. Diyet aslında 1 haftalık ama 21 gün yapanlar var :) Ben de Bismillah deyip yarın başlıyorum. Her gün sizinle...
diyet yemegi Patlican begendi tarifi burda meleklerim diyet yemegi Patlican begendi tarifi burda meleklerim
diyet yemegi, diyet yemekleri, patlican begendi tarifi Bazen diyetteyiz diye cogu güzel yemeklerden mahrum kaliyoruz, iste size diyet patlican begendi tarifi... afiyet olsun...