Dj Akman - Hayat Oyun

• Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
Dj Akman - Hayat Oyun
Hayat bir gökyüzüdür bazen yağar,bazen güneş açar bazende fırtınalı rüzgarlı geçer.Hayat mevsimler gibidir senin gibi.Sevmek yürek ister.Unutma,unuttum demek seni hatırlamak demek.Sevmek sabır ister ölene dek.Bir sabah uyandığında ışık görmessen sakın onun yanında gözlerini kapatma,yıldızları kaybedersin sonra.Mutluluk kötülük kadar yakın bana...Buz tutmuş su akar mı?Söylesene bana kül olmuş ateş yanar mı?Bu gözlerim seni sevdi,gördü başkasına bakar mı?Bir su damlası olmak,bir sahilde bir kum tanesi olmak,en önemlisi milyonlarca insanların arasında senin sevgilin olmak...Bir gün zaman kayar elinden tutamazsın.Sel gibi akan gözyaşlarını kurutamazsın.Öylesine sendeyim,öylesine bendesin ki istesende unutamazsın.Önce düştüğümde kalkmayı,sonra aleve dokunduğumda acıyı sevmeyi öğrendim,sonra terk edilip beklemeyi...Sayende unutulmayıda öğrendim,herşeyi öğrendim,ama unutmayı öğrenemedim gittim... Yine haykırarak uyandım uykumdan,bir hasretti birikmişti göz kapaklarımda.Dokunsalar ağlayacaktım inan.Neye yarar gökyüzünde sen yokken yanımda.Gülen yüzü değil,seven kalbi ara.Nefret demek sen demek,kötülük ise yıldızlar kadar uzak olsun.Bir bahar düşün çiçeksiz,bir yaz düşün güneşsiz,bir sahil düşün denizsiz,birde beni düşün kadersiz...Kalbimi aldın gittin yalvarırım kaybetme.Başka birini sevip hayatımı mahfetme...
HAYAT BİR GÖKYÜZÜDÜR...BAZEN YAĞAR,BAZEN GÜNEŞ AÇAR...BAZENDE FIRTINALI,RÜZGARLI GEÇER...HAYAT MEVSİMLER GİBİDİR.SENİN GİBİ.SEVMEK YÜREK İSTER.UNUTMA...UNUTTUM DEMEK;SENİ,SENİ,SENİ HATIRLAMAK DEMEK...

Dj Akman - Kahpe Hayat hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Dj Akman - Ağlama Dj Akman - Ağlama
Ağlama, ağlama... Kurşunlar değmiş gözyaşlarıma yarabbim İsyanım her günüme ağlama annem Sil gözyaşlarını, kurtarman gerekecek bilirim Evladının gözyaşlarını silmesi gereken benim ama yoksun Çare mi kaldı yetim ellerime vuracak bu toz toprak...
C-D Harfli Şarkılar 0
Dj Akman - Alo Dj Akman - Alo
Aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz. Gökyüzüne bakarım ay seni göstermiyor. Fallara bakarım ille de seni diyor. (2X) Dj akman AKMAN Sana alo diyorum beni duymuyor musun? Telefona cevap artık sevmiyor...
C-D Harfli Şarkılar 0
Dj Akman - Hayat Bir Bulmaca Dj Akman - Hayat Bir Bulmaca
Adım ay soy adım sevgi beni tanımayanlara olsun bu benim kimliğim Hayat ne biçim bir bulmaca herşey karışık çöz çöze bilirsen Çözdünse bana da söyle cevabını çünkü benimde var sana birkaç sorum Sorma nedir sorun sorum çok Candan sevenlerin...
C-D Harfli Şarkılar 0
Dj Akman - Hayatın Çilesi (ft. Tehlikeli Madde) Dj Akman - Hayatın Çilesi (ft. Tehlikeli Madde)
Hayatin cilesi sokak kaldirimlarinda Esrar eroin ve buna benzerler Bunlara hemen kanma, Yolun genc ama temiz olsun Hayat ne ki anlamini cikarmak cok zor Sahte seyler nefesler ve buna benzerler alip gotururler seni her yere Bunlari gelde birde...
C-D Harfli Şarkılar 0
Dj Akman - Kahpe Hayat Dj Akman - Kahpe Hayat
hayat acı yasandı bu acıları ceken var mıdr bız cekıyoruz sıze soruyoruz crazy ossıe anlatsana sızı dınlıyoruz. bılıyorum dostum hayat acıdır hayatın kendısı var mıdr zor olsa bıle bunu yasamaktır yasamadan once bunu bılıyoruz gercek acıları bız...
C-D Harfli Şarkılar 0