1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Dj Akman - Hayat Oyun

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Hayat bir gökyüzüdür bazen yağar,bazen güneş açar bazende fırtınalı rüzgarlı geçer.Hayat mevsimler gibidir senin gibi.Sevmek yürek ister.Unutma,unuttum demek seni hatırlamak demek.Sevmek sabır ister ölene dek.Bir sabah uyandığında ışık görmessen sakın onun yanında gözlerini kapatma,yıldızları kaybedersin sonra.Mutluluk kötülük kadar yakın bana...Buz tutmuş su akar mı?Söylesene bana kül olmuş ateş yanar mı?Bu gözlerim seni sevdi,gördü başkasına bakar mı?Bir su damlası olmak,bir sahilde bir kum tanesi olmak,en önemlisi milyonlarca insanların arasında senin sevgilin olmak...Bir gün zaman kayar elinden tutamazsın.Sel gibi akan gözyaşlarını kurutamazsın.Öylesine sendeyim,öylesine bendesin ki istesende unutamazsın.Önce düştüğümde kalkmayı,sonra aleve dokunduğumda acıyı sevmeyi öğrendim,sonra terk edilip beklemeyi...Sayende unutulmayıda öğrendim,herşeyi öğrendim,ama unutmayı öğrenemedim gittim... Yine haykırarak uyandım uykumdan,bir hasretti birikmişti göz kapaklarımda.Dokunsalar ağlayacaktım inan.Neye yarar gökyüzünde sen yokken yanımda.Gülen yüzü değil,seven kalbi ara.Nefret demek sen demek,kötülük ise yıldızlar kadar uzak olsun.Bir bahar düşün çiçeksiz,bir yaz düşün güneşsiz,bir sahil düşün denizsiz,birde beni düşün kadersiz...Kalbimi aldın gittin yalvarırım kaybetme.Başka birini sevip hayatımı mahfetme...

HAYAT BİR GÖKYÜZÜDÜR...BAZEN YAĞAR,BAZEN GÜNEŞ AÇAR...BAZENDE FIRTINALI,RÜZGARLI GEÇER...HAYAT MEVSİMLER GİBİDİR.SENİN GİBİ.SEVMEK YÜREK İSTER.UNUTMA...UNUTTUM DEMEK;SENİ,SENİ,SENİ HATIRLAMAK DEMEK...

Dj Akman - Hayat Oyun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dj akman

dj akman

DJ Akman 1986 yilidinda konya da gozlerini acmistir.. 2 yasindayken Hollanda ya yerlesip burda hayatini surdurmeye devam etti Okula genc yasta basladi ve ilerleyen senelerde muzige tutkusu baya artti 12 yasindayken evinde kendi halinde Remixler yapmaya basladi. ve 13 yasinda ilk sahneye cikma teklifini aldi. ve boylece osman, yani DJ AKMAN ismini herkeze duyurtmayi basardi..
  2. Dj Akman - Diskoda Eğlence

Dj Akman - Diskoda Eğlence

oynayan kalçalar diskoda oynayanlar diskoda oynayan kızlar disko oynayanlar disko kızlar yov takılalım dedik bu gece arabada müzik son sesle diskoya gidelim dedik.bastık son gaz disko onune aman allah'ım uzun bir sıra beklemekte pardon görevli abi alıver bizi içeri anlarsın ya dj akman fiyevli her neyse girdik içeri felaket bir ortam dj akman remixi son sesle kızlar felaket sallıyor erkekler...
  3. Dj Akman - Bırakıp Gittin

Dj Akman - Bırakıp Gittin

DJ Akman-Bırakıp Gittin Beni bulacaktın lanet kader sensiz yaşamak ölümden beter döngel yanıma çok kötüyüm Etrafım boş kalıyor sensiz ağlıyorum her geceleri hani sözümüz vardı ikimizin Beni bırakıp gittin varya güllerim soldu senin uğruna(Nakarat)1x Beni bırakıp gittin çok kötüyüm sensiz ne yaparım ben ona üzülmüşüm.Göz yaşımın senin olmadığı etrafımda ağlıyorum daha senin uğruna.Haykıra...
  4. Dj Akman - Belalım Benim

Dj Akman - Belalım Benim

Sevdik sevildik bu dunyada ki hayati hep beraber yasadik olecegiz birlikte aglama bosuna gozyaslarini silen yok giden geri gelmez birak sen uzulme arkadas... sevdik sevildik bu dunyada ki hayati hep beraber yasadik olecegiz birlikte. belalim benim nereden ciktinki karsima beni vurup gittin bir basima sen ve ben gelecekte bir yastıga abs koymak uzere uzere...
  5. Dj Akman - Alo

Dj Akman - Alo

Aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz. Gökyüzüne bakarım ay seni göstermiyor. Fallara bakarım ille de seni diyor. (2X) Dj akman AKMAN Sana alo diyorum beni duymuyor musun? Telefona cevap artık sevmiyor musun? (2X) Mesaj da çekmiyorsun kontürünmü bitti yar? Ben divane aşığım gezerim diyar diyar. (2X) Alo Alo Sana alo diyorum beni duymuyor musun?...

Sayfayı Paylaş