Dj Akman - Kızlar mix (feat Azrail Familia)

• Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
Dj Akman - Kızlar mix (feat Azrail Familia)
Diskoteğe gittim cikmak istedim cikamadim geri ye kizlari görünce yanima geldiler param var diye
nerden anladilar

bunu sordum kendime salla dedim ms serkan bak keyfine
Tuttum ellinden cikardım disariya attim arabaya
bastim son gaza nereye gidiyoruz diye sormaz mi bana sasirdim birden ne desem ki acaba
İki dakka kalmadi bizim ki yamildi serkan seni seviyomrum deme ye basladi yapisti agizima sapur supur yapmaya
AY AY inanamadim birden böyle olunca kaldirdi birden eteyini havalara dedim kizim dur noluyor sana hadi artık gidelim fazla durduk burda biraz daha dursak kaza cikacak sonra
İki tur attim artik dagilalim deme ye basladim vakit gec oldu benim gitmem lazim sag sol yaptim hemen

bunu eve attim eve atar atmaz baska kiza kapıldım kapılır kapılmaz hemen arabaya aldim adimi sordu dedim CRAZY OSSI buna senin kisi ne ya söyle bakayayim bana demeye kaymadi hemen yapisti agizima
Bakin bugun benim gunum artik dayanamiyorum bu kiza bence ceyrana kapildim adressini tarif etmeye basladi bana hemen göturdu beni yatak odasina
FANFILLIFINFON anlarsin orda bu is burda bitmis bunu anlasana
Sabah oldu gidecektim elbiselerimi aldim hemen kiza görünmeden kacmayi basardim cikar cikmaz helal olsun dedim kendi kendi me arabama atladim taktim vites birine

Aksam oldu yine actim muzigi son sesine vites iki den uce uc ten ikiye takildi yine polis amcalar pesimize yetisemiyor
bana bizim hergele
Atlattim herzaman ki gibi yine ilerleyip ilerledikce hazirdan carpti gözume baktim mpayire girdim iceriye akman ni gordum dagitiyor yine milleti mexleriyle baksana ossi abi caliyorum senin muzigini iyi dinle .........

Merve Akman Fotoğrafları istiyorum sizden hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Acil Servis Yeşim (Seda Akman) Kimdir ? Acil Servis Yeşim (Seda Akman) Kimdir ?
49756 Acil Servis, hayatın kalbinin attığı yerdir. Buraya ölümle yaşam arasındaki ince çizgide yürüyen hastalar gelir. Başta doktorlar olmak üzere her acil servis çalışanı da birer insandır. Onların da hayatı vardır...
Kim Kimdir ? 0
Fatih Dizisi (Gülbahar Hatun) Seda Akman Kimdir? Fatih Dizisi (Gülbahar Hatun) Seda Akman Kimdir?
fatih dizisi gülbahar hatun, seda akman kimdir, fatih dizisi seda akman Sevgili melekler, yeni sezonda ekrana gelecek olan Fatih dizisinde rol alan isimlerden birisi Seda Akman. En son Tozlu Yollar dizisinde hatırlayacağınız Seda Akman...
TV dizisi 0
Seda Akman Kimdir? Biyografi Bilgileri Sizlerle Seda Akman Kimdir? Biyografi Bilgileri Sizlerle
Seda Akman kimdir fatih dizisi Seda Akman fatih dizisi gülbahar hatun Kanal d ekranların da çok yakın da başlayacak olan Fatih dizisin de rol alacak sanatçılardan biride Seda Akman... Seda Akman Fatih dizisin de Gülbahar Hatun...
Kim Kimdir ? 0
Miss Turkey Merve Akman resimleri Miss Turkey Merve Akman resimleri
Merve Akman Miss Turkey Merve Akman Resimleri Merhaba Sevgili Melek'ler, az önce sizlere Miss Turkey finalistlerinden olan...
Ünlüler ve Sanatçılar 0
Merve Akman Fotoğrafları istiyorum sizden Merve Akman Fotoğrafları istiyorum sizden
Merve Akman Fotoğrafları varmıdır bu sitede diye baktım ama bulamadım lütfen benimle ve ilgili arkadaşlarımla Merve Akman Fotoğraflarını paylaşın arkadaşlar.
Soru-Cevap 1