Dj Akman - Mezarımı Hazırlayın

• Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
Dj Akman - Mezarımı Hazırlayın
hastaydım bana bakan olmadı nefretim nefretim sana patladı sana vede ona artık el uzatmam neyi warmış ne oldu diye sormam bu dünyada yapaylnızım arkadasmı mezara atılmışım
sewgiyi ben artık tanımaz oldum dost mu onu ben çoktan unuttumm

yalnız rapimle kaldım ellerim tutmadı yine yazdım belki ben doğru kazanamadım ama hasta halimle yine yıkılmadım ben ölne kadar ayaktayım
beni düşünmeyenlere fuck you kurşun yedim her tarafımdan söz yedim kalbimin tam ortasından
çilelerim bitmesin haykırayım çilelerim yenilmesin hadi ezin mezarımı hazırlayın what what
mezarımı ruhuna fatiha
koşuyorum senelerdir ayaklarımın üstünde düşmanımın hedefi çok belirsiz bir gurbet elde
birgün elbet sırtımdan bir kıskanç bıçak yerim ben düşmanımın hedefi benim mezarımdı

ölmek istiyorum sewgi göremiyorum geberip gideyim lanet dünyadan artık kafayı bozmaya başlıyorum rapimle rapimle ağlıyorum
sizin gibilere gerçekleri anlatıyorum dostlarıma her gece dua ediyorum hastayım hani nerdeler
sus soner rapine dewam et yanında serhat düşmanları siktir et beynim dönüyor
ben ne diyorum acaba dostum kafa kalmadı anla
çilelerim bitmesin haykırayım çilelerim yenilmesin hadi ezin mezarımı hazırlayın what what
mezarımı ruhuna fatiha

Merve Akman Fotoğrafları istiyorum sizden hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Acil Servis Yeşim (Seda Akman) Kimdir ? Acil Servis Yeşim (Seda Akman) Kimdir ?
49756 Acil Servis, hayatın kalbinin attığı yerdir. Buraya ölümle yaşam arasındaki ince çizgide yürüyen hastalar gelir. Başta doktorlar olmak üzere her acil servis çalışanı da birer insandır. Onların da hayatı vardır...
Kim Kimdir ? 0
Fatih Dizisi (Gülbahar Hatun) Seda Akman Kimdir? Fatih Dizisi (Gülbahar Hatun) Seda Akman Kimdir?
fatih dizisi gülbahar hatun, seda akman kimdir, fatih dizisi seda akman Sevgili melekler, yeni sezonda ekrana gelecek olan Fatih dizisinde rol alan isimlerden birisi Seda Akman. En son Tozlu Yollar dizisinde hatırlayacağınız Seda Akman...
TV dizisi 0
Seda Akman Kimdir? Biyografi Bilgileri Sizlerle Seda Akman Kimdir? Biyografi Bilgileri Sizlerle
Seda Akman kimdir fatih dizisi Seda Akman fatih dizisi gülbahar hatun Kanal d ekranların da çok yakın da başlayacak olan Fatih dizisin de rol alacak sanatçılardan biride Seda Akman... Seda Akman Fatih dizisin de Gülbahar Hatun...
Kim Kimdir ? 0
Miss Turkey Merve Akman resimleri Miss Turkey Merve Akman resimleri
Merve Akman Miss Turkey Merve Akman Resimleri Merhaba Sevgili Melek'ler, az önce sizlere Miss Turkey finalistlerinden olan...
Ünlüler ve Sanatçılar 0
Merve Akman Fotoğrafları istiyorum sizden Merve Akman Fotoğrafları istiyorum sizden
Merve Akman Fotoğrafları varmıdır bu sitede diye baktım ama bulamadım lütfen benimle ve ilgili arkadaşlarımla Merve Akman Fotoğraflarını paylaşın arkadaşlar.
Soru-Cevap 1