1. KızılÖtesi

  KızılÖtesi Aktif Üye Üye

  Kayıt:
  28 Nisan 2008
  Mesajlar:
  3.416
  Beğenilen Mesajlar:
  9
  Ödül Puanları:
  38

  Doğa Rutkay'ı bu kadar çıldırtan şey ne idi

  Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

  Doğa Rutkay sürekli tekrarlanan bu hataya çıldırıyor. O hata ise bakın ne?
  Bir süredir Kanaltürk ekranlarında 'Herşeyi Söylemek Mümkün' programını yapan Doğa Rutkay, ismini Doğa Bekleriz ile karıştıran gazetecilere bir hayli kızgın.

  1999 yılından beri sahne, sinema ve televizyon dünyasında yeralan Doğa Rutkay, "Benim bir sorunum var; bana sürekli 'Doğa Bekleriz' yazıyorlar. Şimdi bunu ne yapacağız? Bunu bir gazeteci artık nasıl yapabiliyor? 99 senesinden beri adım soyadım belli. 'Herşeyi Söylemek Mümkün' ile ilgili bir haber yapıyor bir gazete ve diyor ki 'Doğa Bekleriz'in programı muhteşem'! Ben çıldırıyorum evde... Bu programı Doğa Bekleriz yapıyor olamaz herhalde. Merak ediyorum nasıl yapılıyor? Bir gazeteci bunu yapabilir mi? Düşünmez misiniz bu kızın soyadı neydi diye?! Biri manken biri oyuncu! Arada da dağlar kadar fark var beri yandan! Bu benim dolu olduğum noktalardan bir tanesiydi altını çizmek istedim. Ne yapacağım ben şimdi? Kime tamah edeceğim gazetecilerden?! Bana 'Doğa Bekleriz' diyor!"

  Doğa Rutkay'ın bu serzenişi üzerine programda konuk olan Milliyet Gazetesi Magazin Müdürü Ali Eyüboğlu araya girerek "Bu o gazetecinin objektif ya da subjektif olduğunu göstermez, salaklığını gösterir. Hakkınızda çıkan 100 haberden 1 haber yalan ya da yanlış diye 99 haberi yapanın günahı ne?" diye konuştu.

  Rutkay ise soyadının yanlış kullanılmasına şu sert yanıtı verdi:

  "Bu haber değil ki bu benim soyadım. Babamın bana bıraktığı en önemli şey yahu 'Rutkay' diye bir soyad var ortada. Sen benim soyadımı yanlış yazamazsın!"

  internethaber


   
Doğa Rutkay'ı bu kadar çıldırtan şey ne idi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Bu Oyun Adamı Çıldırtır

  Bu Oyun Adamı Çıldırtır

  Bakalım 6 yı geçebilecekmisiniz http://www.oyunu.org/a/game_122cb8d903547302963cb206c46f53a5.swf
 2. Fotoğraf çekilme Delileri ..., Ne kadar çıldırmış olabilirler ki demeyin?

  Fotoğraf çekilme Delileri ..., Ne kadar çıldırmış olabilirler ki demeyin?

  fotoğraf çekilme pozları foto çekilme pozları resim fotoğraf çekilirken pozlar Fotoğraf çekilme Delileri ..., Ne kadar çıldırmış olabilirler ki demeyin 1-) Fotoğraf makinesı görülür görülmez saçlar savrulur. 2-) 1 poz kesinlikle yetmez, fotoğrafı çeken kişi bayılana kadar devam edilir. 3-) Fotoğraf çekilirken Kate Moss yanınızda halt etmiştir. 4-) Seksi pozu yakalayana kadar en çirkin...
 3. doğum sancısı neden bu kadar şiddetlidir

  doğum sancısı neden bu kadar şiddetlidir

  gebelikte rahim sancısı doğum topu rahim sancısı neden olur doğum ağrısı neye benzer sancısının şiddeti Doğum eylemi sırasında uterus (rahim) kasıldığında, ağrı duyusu uterustan sinirler aracılığıyla omuriliğe, oradan da beyine ulaşarak rahatsızlık hissi oluşturur. Ağrının şiddeti her annede farklı olabilmektedir....
 4. yabancı ülkelerde doğum izni ne kadar

  yabancı ülkelerde doğum izni ne kadar

  Merhaba.Ben yurtdışına gelin geldim ve çalışmaya başlayacağım.Yakın zamanda da bebek düşünüyoruz.Acaba yabancı ülkelerde doğum izinleri ne kadar oluyor ?
 5. İki doğum arası ne kadar olmalı

  İki doğum arası ne kadar olmalı

  ikinci gebelik ne zaman olur, ikinci gebelik ne zaman olmalı, kardeş arası kaç yaş olmalı İlk bebeğinizi dünyaya getirdikten ve onu sağlıkla büyütmeye devam ettikten sonra anne ve babaların kafasını karıştıran sorulardan biri de ikinci gebelik ve kardeşler arası yaş farkı oluyor. Genelde toplumumuz da şöyle bir düşünce vardır eminim ki birçoğunuz da bu sözü duymuşsunuzdur"doğur nasıl...

Sayfayı Paylaş