1. ocean

ocean Paylaşımcı Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

doğal haliyle Bülent Ersoy

Konu, 'Komik Resimler' kısmında ocean tarafından paylaşıldı.

Doğal haliyle Bülent Ersoy

önceden paylaşıldıysa affola

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: doğal haliyle Bülent Ersoy

evet bunu daha önce görmüştüm bu hali çok çirkin gerçekten makyajla rutuşluyorlar işte

3. BİTTERİM

BİTTERİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    gerçektende tahmin ettiğim kadar varmış makyaj herşeyi kapatıyor işte

4. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    83
    iyyyyyyyyyy iğrenç...

5. :osqe:

:osqe: Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    iğrenç ötesi yaaa

6. hulya969

hulya969 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    makyajlı hali çok farklı sanki:)) yeterki rüyanıza girmesin

doğal haliyle Bülent Ersoy konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bülent Ersoy ölüyor mu ?

Bülent Ersoy ölüyor mu ?

bülent ersoy ölüyor mu Bülent Ersoy 'Popstar Alaturka' adlı yapımda bir dağıttı pir dağıttı. Ersoy, "Ölümüm mü yaklaştı ne?" deyip, halkla helalleşti 'Ölümüm mü yaklaştı' diyerek helalleşti... Orhan Gencebay TRT'nin yeni yasasını eleştirdi!.. Sevim Emre markası için artık hazır... Gündeş Erkır'a yalancısın' dedi... 'Popstar Alaturka' önceki gün ilginç olaylara sahne...
  2. Bülent Ersoyun Yeni Sevgilisi

Bülent Ersoyun Yeni Sevgilisi

bülent ersoy un yeni sevgilisi bülent ersoy yeni sevgilisi ersoyun son un 2011 2011 Magazin gündeminde "bomba" olarak nitelendirilen bir haberle çıktı karşımıza Bülent ERSOY. Hemde yeni sevgilisi ile. Ersoy geçen haftasonu da İzmir’de kendisinden 38 yaş küçük sevgilisi Yılmaz ve sevgilisinin annesi Şehnaz Yılmaz’la buluştu. Her hafta olduğu gibi yakın dostu Eylül Metin’in sahne...
  3. Bülent Ersoy Evleniyor!

Bülent Ersoy Evleniyor!

bülent ersoy evleniyor bülent ersoy kimle evleniyor 2011 evlendi 2011 kimle evlendi bülent ersoy, evleniyor, kiminle, ne zaman, nerede, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Bülent Ersoy da havada ki aşk kokusundan etkilenmiş olacak ki,evlilik hazırlıklarına başlamış bile.. Kendisinden 37 yaş küçük sevgilisi Berk Yılmaz'la evlenme kararı alan Bülent hanım pek...
  4. Bülent Ersoy Röportajı

Bülent Ersoy Röportajı

bülent ersoy, diva, röportajı, resimleri, haberleri, hakkında detaylı bilgiler burada arkadaşlar İzzet Çapa'nın ünlü assolist sanat müziğinin divası Bülent Ersoy ile yaptığı röportajı sizlerle paylaşıyorum melekler... 'Bülent Ersoy başa gelince' öyle "Hadi gideyim bir-iki sual sorayım da geleyim" demek olmaz; Mercidabık seferine çıkarmış gibi hazırlanmak lazım. Ben de topladım...
  5. Bülent Ersoyun Sarışın Hali

Bülent Ersoyun Sarışın Hali

:yabani:Bülent Ersoy gecce.com un yaptığı özel haberde sarışın olarak objektife yakalanmış kızlar. Daha öncesin de de kızıla yakın bir renkle görmüştüm ben o iki resmide sizlere vereceğim. Ne dersiniz Yakışmış mı ? Son zamanlarda saçlarıyla oynamaktan korkmayan ve bir süre önce Günay Restaurant'daki sahnesine, son dönemin modası olan Hürrem Sultan'ın saç rengi olan kızıl perukla çıkan Ersoy,...

Sayfayı Paylaş