Doğanın En leri.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. burçların en leri :)

burçların en leri :)

en agresif burç burclerin enleri En aranilan burc Koc Aslan En iyi eş Boga Yengec En capkin burc Terazi yay En gizemli burc Basak terazi En kiskanc burc Akrep yengec En sade burc Kova En hareketli burc Yay En sansli burc ikizler En duygusal burc Yengec Balik En akilli burc ikizler En basarili burc Oglak En cesaretli burc Koc Aslan En girisimci burc Boga ikizler En anlayisli burc...
  2. Doğanın en ilginç hayvanı 'platypus'

Doğanın en ilginç hayvanı 'platypus'

Ördek gibi gagası, memeli gibi kürkü, yılan gibi de zehri var. Bilim adamları, Nature dergisinde bugün yayımlanan "platypus"un gen analizinin, aralarında insanların da bulunduğu memelilerin milyonlarca yıl önce nasıl evrim geçirdiğinin açıklanmasına yardımcı olmasını umuyor. Platypus, kürkü olduğu ve yavrularını emzirdiği için memeli sınıfına giriyor. Kuyruğunu kunduz gibi...
  3. nihat doğan en kültürlü benim dedi

nihat doğan en kültürlü benim dedi

Didem Uzel ile yaşadığı aşkla gündeme bomba gibi düşen Nihat Doğan, 'Orada Neler Oluyor' programına katıldı. Uzel'le bir bütün olduklarını belirten yakışıklı türkücü, "Yemin ederim ki, hayatım boyunca ilk kez bir kadının peşinden koştum. Didem için 3 ay uğraştım" dedi. Doğan, sevgilisi için 'Didem, Didem' adlı parçayı da seslendirdi. TORUN'A KIZDI! Programın diğer konuğu Nurdan...

Sayfayı Paylaş