1. Misafir

Misafir Forum Okuru

doğradığınız malzemenin ağırlığını görebiliyorsunuz.

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

doğradığınız malzemenin ağırlığını görebiliyorsunuz. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lisan ağırlığı

Lisan ağırlığı

Rüyada medh ve zemmetmekten lisaninin aciz kaldigini gören kimsenin, mahkemesi varsa, delil getirmekten aciz kalir ve düsmani tarafindan maglup edilir. Eger mahkemesi yoksa, fakirlikten dolayi halka yük olarak kendisi de yetim kalir
  2. İdeal Vücut Ağırlığının Hesaplanması

İdeal Vücut Ağırlığının Hesaplanması

İdeal Vücut Ağırlığının Hesaplanması Beden kitle indeksinin hesaplanması: 1- Vücut ağırlığınızı kilogram olarak saptayın Örneğin : 60 kilogram 2- Boy uzunluğunuzu ölçün (metre olarak) Örneğin :1,65 metre 3- Beden kitle indeksinizi hesaplayın BKİ = ağırlığınız (kg) / boyunuz 2x (m) Örneğin : 60 kg / (1,65 x 1,65) = 22.03 BKİ 4- BKİ’nizi ağırlığınıza bağlı sağlık sorunları yönünden...
  3. Ağırlığında eziliyorum aşkın

Ağırlığında eziliyorum aşkın

Yüreğindeydim yüreğimin yangınıyla. Hayatımın son demindeyim belki son haykırışlarımla.. İçimdeki tarifsiz acıyı anlatma mümkün değil. Sensizliği sana anlatmak, imkansız… Derin bir nefes alıyorum,kalbim yaşlandığını anlıyorum. Aslında sensiz hayatımda bile her şeyin sen olduğunu anlıyorum. Yemek yesem aklımda sen,uyusam,yürüsem… Yağmurda bile sen varsın. Hayatımın her deminde, bedenimin...
  4. Havanın Ağırlığı Varmı varsa Havanın Ağırlığı Nedir

Havanın Ağırlığı Varmı varsa Havanın Ağırlığı Nedir

Merhaba arkadaşlar size bir soru sormak istiyorum bunu çok merak ettim de bir de size sorayım belki bilirsiniz diye düşündüm acaba Havanın Ağırlığı Varmı var sa havanın ağırlığı Nedir?
  5. dünyanın ağırlığını soracağım

dünyanın ağırlığını soracağım

Hiç soran oldumu bilmiyorum ama ben dünyanın ağırlığını soracağım.Var mı böyle bir ölçüm.Bence vardır :)

Sayfayı Paylaş