Etiketler:
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.302
    Ödül Puanları:
    113

Dogubayazit yemek abdigor kofte tarifi

Konu, 'Videolu Yemek Tarifleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

abdigor köfte tarifi abdigor köfte doğubeyazıt yemekleri köftesi tarifi köftesi http://www.youtube.com/watch?v=97bnKmzrKlg

Dogubayazit yemek abdigor kofte tarifi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aksaray'dan Yemek Tarifleri

Aksaray'dan Yemek Tarifleri

aksaray yemekleri aksaraya ait yemekler aksarayın yemekleri aksaraya ait yemek tarifleri aksaray yöresine yemekler Bamya Çorbası Malzemeler: 250 gr. bamya, 200 gr. et, 1 adet soğan, 1 domates, 1 yemek kaşığı salça, 1 limon Hazırlanışı: Bamya sıcak suda 15 dakika kaynatılarak, limon tuzlu su ile haşlanır. Tencere içine yağ ile bir adet soğan ve et ilave edilerek soğan kızarıncaya kadar...
  2. Ağrı'dan Yemek Tarifleri

Ağrı'dan Yemek Tarifleri

oğlak eti yemekleri oğlak eti nasıl pişirilir yemek tarifleri yemekleri fırında tarifi Gosteberg Buğulama Malzemeler: Genç kuzu veya oğlak eti Tereyağı Salça Gosteberg adı verilen dağ otu Hazırlanışı: Genç kuzu veya oğlak kesilip yüzüldükten sonra ayıklanıp doğranır. Tereyağı ve salça ile yoğrulur. Üzerine gosteberg otu ince kıyılarak serpilir. Tüm bu karışım aynı hayvanın postu içerisine...
  3. "İnsanlık" Yemek Tarifi

"İnsanlık" Yemek Tarifi

insanlık yemek tarifi insanlık yemeği "İnsanlık" Yemek Tarifi Bir bardak dolusu gülümseme ile başlayın, Bir kap dolusu dostluk ilave edin, Bir tutam yumuşaklık ve biraz da nezaket tozu ile kabartın, Bir kaşık ümit, Bir büyük porsiyon yardımlaşma, Çok miktarda ilim ve bir tutam alçakgönüllülük ile çırpın. Kuvvetlendirmek için de bir çorba kaşığı güvene ihtiyacınız olacak. Bir sadakat...
  4. Yemek tarifi yarışması

Yemek tarifi yarışması

kızlar yemek tarifi yarışması gördüm facebookta nutrismart diye bi sayfada. dengeli sağlıklı yemek tarifi yolluyoruz sonra birinciye 1 aylık bedava diyetisyen var:) diyetisyen dedim mi kaçırmam tabi :)) burdan bakılıyor. valla ben akşam yolluyorum tarifimi sebzeli mebzeli :)) Nutrismart Becerikli Kadın / Bekar Erkek Dengeli Yemek Tarifi Yarışması! | Facebook
  5. Kolay Aparatif Yemek Tarifleri

Kolay Aparatif Yemek Tarifleri

Kolay Aparatif Yemek Tarifleri istiyorum aparatif yemeklere bayılıyorum birde çeşitlerimi arttırsam tam olacak :)

Sayfayı Paylaş