Doğuda çocuk olmak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğuda kadın olmak...

Doğuda kadın olmak...

doğuda kadın doğuda kadın olmak doğudaki kadınlar töre doğunun kadınları Kadın olmak dünyanın her yerinde farklı görüntülerle karşımıza çıkar neresi olursa olsun farketmez çünkü kadınlar dünyanın bir ucunda bile yeri geliyor en kötü muameleyi ve şiddeti görebiliyor Hala kadınlığını yaşayamayanlar olduğu gibi yerinin konumunun bile ne olduğunu bilmeyen kadınlar kadınlarımız var öyle...
  2. 80lerde Çocuk Olmak!..

80lerde Çocuk Olmak!..

80lerde Çocuk Olmak!..(video) 80lerde çocuk olmak, nostaljik video, markalar, reklamlar, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Benim gibi çocukluğu 80lerde geçenleri biraz hüzünlendirecek,biraz güldürecek bir video ekliyorum..Buyrun..:hıms: http://www.youtube.com/watch?v=sruI6jsJCgQ&feature=related
  3. Doğuda asker eşi olmak

Doğuda asker eşi olmak

MRB bende jandarma uzman eşiyım 4 aylık evlıyız batıdan geldım dogu nedır bılmezdım burda ogrendım o kadar zorkı lojmanda kalıoruz ama cok soguk sımdı bırde tutdurdular 8 aylık gorev cıkardılar ve bende 1 aylık hamıleyım 8 ay boyunca esım olmayacak bu nasıl bır sısztemdır ya bızlerede yazık asker esı olmak gercekten zor aksam mesaısı bıtı gelıcek dıe yemek hazırlıorum masayı kuruyorum sonra...

Sayfayı Paylaş