1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Dogumgunu-Pastasi

Konu, 'Macera Oyunları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

[FLASH]http://www.oyuncinim.com/veri/dgunu.swf[/FLASH]

Dogumgunu-Pastasi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Böyle dogumgunu pastalari gördunuzmu?

Böyle dogumgunu pastalari gördunuzmu?

doğum günü resimli mesajlar dogum günü pastasi resimli doğum pastası sözleri pasta sözleri dogum pastalari En ilginç pasta tasarımları bunlar... Neler yok ki... Ünlü markaları çantalarından, kitap görünümlü pastalara kadar... İşte onlar; ---ALINTI----
  2. patates pastasi(resimli)

patates pastasi(resimli)

patates pastası malzemeler 1-1,5 kilo kadar patates 1 su bardagi konserve bezelye yarim su bardagi konserve havuc yarim su bardagi konserve misir 2 kasik mayonez 5 kasik yogurt bir demet maydonuz 1 su bardagi dogranmis mor lahana karabiber ,tuz ,aci biber ustu icin 1 kase suzme yogurt 7-8 kornison tursu 5-6 biberli zeytin kirmizi biber yapilisi patatesleri hasliyoruz ,soyduktan sonra...
  3. Kirmizi baslikli kiz Pastasi...

Kirmizi baslikli kiz Pastasi...

kirmizi baslikli kiz pastasi Adina yakisir görüntüsü var degilmi Meleklerim :) Kim bilir tadi nasil ?? :D:D:D buyrun tarifi benden, yapmasi sizden melekciklerim :deli::deli: Kırmızı Başlıklı Kız Pastası Pandispanya İçin 100gr tereyağı ya da eşit miktarda sıvıyağ 150gr toz şeker 3 yumurta 150gr un 1 paket kabartma tozu 2 yemek kaşığı kakao 1 su bardağı komposto vişne (suyu...
  4. eşime dogumgunu....

eşime dogumgunu....

merhaba kızlar yaklasık 15 gun sonra esımın dogumgunu ve ona farklı bır surprız yapmak ıstıyorum.hanı yemek dısında fıkırlerınız varsa paylasın lutfen...anlamlı mutlu olabılecegı bırsey gunlerdır dusunuyorum ama bulamadım...yardımlarınızı beklıyorum:)

Sayfayı Paylaş