Doğuş - Sana Mecburum

• Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
Doğuş - Sana Mecburum
Sen bu asktan habersizsin Elbet bir gün canim ögreneceksin Bütün yollar sana cikarken
Gözlerine canim mecbur oldum ben

Kimse bilmez bir ask sarkisi Caglar kosar su gönlümden
Ah bir bilsen ah bir duysan
Sana nasil mecbur oldum ben
Bütün yollar sana cikarken
Gözlerine canim mecbur oldum ben...

Şarkıcı Doğuş 'tan Evde Zeytin Yok Şarkısının Sözleri hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Doğuştan kalça çıkığı belirtileri Doğuştan kalça çıkığı belirtileri
Sorunu Doğuştan kalça çıkığı, kalça oynağının anatomik yapısının normal gelişmemesi sonucu meydana gelen bir bozukluktur. Ya doğum esnasında ya da doğumdan hemen sonra üst bacağın kalçaya giren bölümünün bulunması gereken yerde olmaması söz...
Herşeyin başı sağlık ! 0
Doğuştan Kalp Hastalıkları Neden Oluşur? Doğuştan Kalp Hastalıkları Neden Oluşur?
doğuştan kalp hastalığı nedir,doğuştan kalp hastalığının nedenleri,doğuştan kalp hastalığının tedavisi,doğuştan kalp hastalığı hakkında bilgiler 37706 Doğuştan kalp hastalıkları, hamileliğin erken dönemlerinde...
Tüm Sağlık Konuları 0
İki Taraflı Doğuştan Vaz Deferens Yokluğu İki Taraflı Doğuştan Vaz Deferens Yokluğu
erkek kısırlığı nedir,erkek kısırlığının nedenleri,erkek kısırlığında kistik fibrosiz, erkek kısırlığında doğuştan vaz deferens bozukluğu hakkında bilgiler 33702 Kistik fibrozis transmembran regülatör (CFTR) gen...
Gebelik 0
oğlumun doğuştan pipisinde iki delik var bu durumu yaşayan var mı? oğlumun doğuştan pipisinde iki delik var bu durumu yaşayan var mı?
merhaba arkadaslara bı sorum olacaktı benım 7 aylık bı oglum var dogustan pıpısınde 2 tane delık var kısa bır sure sonra amelıyatla o 2 delıgı kapatıp yenı bır delık acacaklar amelıyattan sonra ne yapmalıyız çok korkuyorum henüz çok küçük bebeğim...
Soru-Cevap 1
Şarkıcı Doğuş 'tan Evde Zeytin Yok Şarkısının Sözleri Şarkıcı Doğuş 'tan Evde Zeytin Yok Şarkısının Sözleri
Bu konu doğuş evde zeytin yok şarkısının sözleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, en son Survivor ünlüler gönüller arışmasında...
Yerli Şarkı Sözleri 0