Doğuş - Sevgi Ver

• Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
Doğuş - Sevgi Ver
Bir gün düşlerde kaybolur senin gibi O zaman çaresiz hissederim kendimi Bir zaman her tarafımda dost kardeş
Şimdi yok tek bir arkadaşım

Kime isyan edeyim Dert kederle öleyim
Yalnızlığın kökünü kökünü kör edeyim
Gel ne olur
Ne olur yanıma gel
Bana bir tutam
Sevgi ver

Gel ne olur Ne olur yanıma gel
Bana bir tutam ihtiyacım var

Şiir
Biliyor musun?
Hep sensizlik nasıl diye düşünürdüm
Meğer sensizlik hiç bir şey yokmuş gibi yaşamakmış
Biliyor musun?
Yoksun ya nefes bile alamıyorum
Ha bir şey daha bilmeni isterim
Sensiz uyuyamıyorum
Dönmeyi bilirsen
Duvarın kenarında seni bekliyorum

Doğuş - Başka Kapıya hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Doğuş İçime Atıyorum Aşk Şarkı Sözleri Doğuş İçime Atıyorum Aşk Şarkı Sözleri
doğuş, yeni albüm, içime atıyorum aşk, şarkı sözleri, hakkında bilgler için yazımıza buyrun arkadaşlar. Doğuşun 2011 yılında...
Yerli Şarkı Sözleri 0
Seda Sayan ile Doğuş Arasında Yeni Bir Aşk Doğuyor Seda Sayan ile Doğuş Arasında Yeni Bir Aşk Doğuyor
seda sayan doğuş ilişkisi seda sayan, doğuş, düeti, aşkları, yeni ilişkisi hakkında detaylı bilgiler arkadaşlar Seda Sayan ile Doğuş arasında yeni...
Magazin 3
Güzel Bir Aşk Hikayesi ve Bir Şarkının Doğuşu Güzel Bir Aşk Hikayesi ve Bir Şarkının Doğuşu
bir şarkının hikayesi seni ben ellerin olsun diyemi sevdim şarkısının hikayesi bir şarkı ve Kahramanımız genç ve yakisiklidir, askerden yeni dönmüs tekrar eski isinde çalismaya baslamistir. Hayati sevmekte ve ileriye...
Aşk Hikayeleri 0
Doğuş - Aşk Derler Doğuş - Aşk Derler
Duvar olursun, taş olursun Uzayıp giden yol olursun Gözün görmez, engel bilmez Kaç gece sabahladığını görmezsen Birde üstüne titrersen Miden ağrır, başın döner Gözün görmez engel bilmez Kaç gece sabahladığını görmezsen Birde üstüne titrersen...
C-D Harfli Şarkılar 0
Doğuş - Başka Kapıya Doğuş - Başka Kapıya
Bana kendini kandırdın Farklı gözüküp inandırdın Kim bilir kaç can yaktın Sorumsuzluğun üze dursun Oyununu iyi oyna Oyuncaksız kalma sonra Her gördüğüne asılma Arsızlaşırsın sonra Başka kapıya canım, Başka kapıya Senden bana fayda yok Ardına...
C-D Harfli Şarkılar 0