1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Doğuş - Zil Tak

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Boşluk yokluk çeken ben Sen işin gırgırında Ben ise üzüm dalında
    Kim anlar halimden

Bir sen vardın dilimden
    Anlayan anlayan
    Ne sana ne bana kalmaz bu dünya
    Durma zil takıp oyna

Doğuş - Zil Tak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Taka

Taka

Rüyada taka görmek, arzularınızın az da olsa gerçekleşeceğini gösterir. Rüyada taka görmek, muradınıza ereceğinize yorumlanır. Rüyada bir Karadeniz takasi görmek, çok cani tez bir kimse oldugunuzdan dolayi hor iste zarar ettiginize; atilganliginiz yüzünden de dostlariniz arasinda istenmeyen bir kimse oldugunuza; aslinda tehlikeyi daima kendi üzerinize çökerek, arkadas ve dostlariniza kanat...
  2. Doğuş - Bıktım

Doğuş - Bıktım

Derdime dert katamam Inan arkandan aglayamam Cok düsündüm Yarardan çok zararla dolusun Kiziyorum simdi kendime Nasil düstüm ben bu hale Sana mi yanayim, bana mi yanayim Söyle söyle kime yanayim Biktim senin gibi yalanci bahardan [x4] Biktim yüzsüz insafsiz olandan [x4] Her seyi son deyip af dilersiniz [x4] Kancikca hançeri vurana kadar [x4]
  3. doğuştan kör

doğuştan kör

Ingiltere'de Brooklyn köprüsünde bri bahar günü kör bir adam dilencilik yapiyormuş. Dizlerinin üzerindeki tabelada ise büyük harflerle DOĞUŞTAN KÖR yazılı imiş. Köprüden geçen bir çok insan bu acıklı manzaraya rağmen dilenciye para vermeden köprüden geçip giderken bir reklamcı durumu görmüş. Dilencinin dizleri üzerindeki DOĞUŞTAN KÖR yazılı tabelayı eline almış, arkasını cevirip bri şeyler...
  4. Doğuş boşandı!

Doğuş boşandı!

esra ceyhan yeniden evlendimi doğuşun evliliği esra ceyhan evlendimi Evlilikleri çok bile sürdü doğuş daha öncede açıklamıştı ben eşim beni istiyo diye evliliğimi sürdürmeye çalışıyorum demişti haklarında hayırlısı.. ÜNLÜ ŞARKICI DOĞUŞ, EŞİ ŞEYMA UYGUN'DAN BOŞANDI. UYGUN'A AYLIK BİN TL NAFAKA BAĞLANDI. BU MUTLULUK MAZİDE KALDI Ünlü şarkıcı Doğuş, 3 yıldır evli olduğu...
  5. takı

takı

takı süslenmeyi seven her kadının vazgeçilmezi.takı vucudun çeşitli bölümlerini süslemesidir

Sayfayı Paylaş