dokunmayın çok hassas kırılır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Benlere dokunmayın!

Benlere dokunmayın!

et beni koparmak et beni koparılırsa ne olur ben koparmanın zararları ben koparmak koparılırsa ne olur Vücudun herhangi bir yerinde çıkan kırmızı ve siyah renkteki et benlerinin koparılması kansere yol açabilir. Trakya Üniversitesi Dermatoloji Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Adnan Görgülü, vücudun herhangi bir yerinde çıkan kırmızı ve siyah renkteki et benlerinin koparılmasının kansere...
  2. Ferdi Tayfur -  dokunmayın bana

Ferdi Tayfur - dokunmayın bana

Onu yirmisinde tanidim Iste dedim askim bu Iste dedim hayatim Her sözüne inandim Yandim Allahim yandim Bu günlerde dokunmayin bana Dokunmayin aglarim Birakti ellerimi karartti günlerimi Bu hayat çekilirmi ah böyle sürüp gider mi O benim ilk askimdi Hayata bakisimdi Içimdeki sevincim Gözlerimde nesemdi Egilmeyen basimdi
  3. Müslüm Gürses - Dokunmayın

Müslüm Gürses - Dokunmayın

müslüm gürses bende kalsın dokunmayın müslüm gürses ne güzeldi ümitlerim ne güzeldi ümitlerim Dokunmayın Ne Güzeldi Ümitlerim Kırdı Gitti Sevdiklerim Dost Elinden Çektiklerim Bende Kalsın Dokunmayın Anlımdaki Yazılarım Bağrımdaki Sızılarım Kalbimdeki Acılarım Bende Kalsın, Bende Kalsın Dokunmayın Yarım Kalan Sevgilerim Hayal Olan Dileklerim Boşa Geçen Senelerim Bende Kalsın Dokunmayın...
  4. Kalbiniz kırılırsa...

Kalbiniz kırılırsa...

aşk eldiveni rüyada kalbi kırılmak kalbi kırılan erkek Kalbi kırmak kolay, onarmaksa çok zordur… Kalbinizi başkaları kırar, parçaları yapıştırmaksa size düşer… Korkmayın, kendinizi iyi hissetmeyi başaracaksınız KALP kırıklığının ilk aşaması, korkunç bir kırgınlık hissi. Ama tamamen geçici ve iyileşmek için gerekli. Kendinizi toplayıp, kırık kalbinizi onarmak için bize kulak verin… Şarkı...

Sayfayı Paylaş