Etiketler:
  1. Mirmiga

Mirmiga Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Dolmuşcu sözleri

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında Mirmiga tarafından paylaşıldı.

aşağılama sözleri aşağılayıcı komik sözler dolmuşçu sözleri kızları aşağılayan sözler kızları aşağılayıcı Dolmuscu Kültürü

Her meslegin bir rajonu var; bizim de hepsine saygimız var! Ancak felsefi (!) açidan bakarsak, en can alici edebiyat, minibüs kültürüne yerleşmiş olan ve herbiri hayatı anlatan anlamsız sözlerden oluşuyor...

V8 'i yolda, kızı kolda severim!
    Kız dediğin taktın mı kola yakışmalı, çaktınmı duvara yapışmalı!
    Yalnız Kurt!
    Ela gözlümün nazına, hastayım fordun aragazına!
    Rampaların ustasıyım, gözlerinin hastasıyım;
    Gözlerin güzel ama bakmasını bilmiyosun!
    Gidişime yollar, duruşuma kızlar hasta!
    Şöför dediler, kızı vermediler!
    Miras değil, alınteri...
    Nazlı yarin cilvesi, diş yapar Ford'un 2. vitesi
    Kolla beni şerit değiştiriyorum
    Rahmetlide sollardı
    Bu arabada ABS var
    Mazda NaMAZDA
    Rampada geçme beni düzlükte düzerim seni
    Baktım araba kıyak, karı da kıyak, dedim ne ayak!
    Alırsın Ford, olursun lord
    Alırsın Skoda, kalırsın yolda
    Alırsın Chevrolet, yuvarlanırsın şarampole
    Aldım Peugeot, oldum peuzeot
    Opel Corsa, Toyota Corona
    Ceketi atarım asvalta yatarım
    Bir kavanoz reçel bunlarda geçer
    Babam Sağolsun
    Alem bana ben sana hasta

Dolmuşcu sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. takımınızın güzel sözleri

takımınızın güzel sözleri

BIZ GONULLERE CEKTIK BAYRAKLARI DIREKLERE DEGIL. BIZ TARIHE YAZDIK ISMIMIZI DUVARLARA DEGIL. BIZ AVRUPADA ACTIK BAYRAGI KADIKOYDE DEGIL. BIZ DUNYAYA POZ VERDIK SAKSAKCILARA DEGIL. VE BIZ IMPARATORLARLA BUYUDUK KESTANELERLE DEGIL. 1905 TE DOGDU ASKIMIZ , SARI KIRMIZI AKAR KANIMIZ, CIMBOMBOM FEDA OLSUN SANA CANIMIZ OLENE KADAR HEP SENIN YANINDAYIZ CIMBOMBOM DIYEREK SANA YUZ KOYDUK, SARININ...
  2. güzel sözler

güzel sözler

Özgürlük, içindeki duvarlarda gizlidir... Kendisi ile barışık olmayan herkese darılır... Herkes,kendi uçurumlarının derinliğine inanır... Yaşınız çok geçmeden hissettiğiniz yaşta olmayı öğrenin... İdeallerimiz çoğunlukla bize değil,yaşımıza aittir!... Yalnız kaldığında ağlayabilen bütün insanlar masumdur... İnsanları sevin,buna ihtiyacınız var... Kendini aşan herkes yarışın...
  3. Söz

Söz

Haber, uyarı, dikkat edilmesi gereken konudur. Rüyada duyulan şeyler ayrıca da yorumlanır.Rüyada söz söylemeniz, söz dinlemeniz, yakinda büyüklerinizden bir kimsenin nasihatlerinin isiteceginize veya dedikodu dinleyeceginize isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada bir kimseye muhtelif dillerde konusan bir adam gelse, Süleyman (A.S.)in kissasina binaen o kimsenin büyük bir mülke nail...
  4. Arkadaşliğin Güzel Sözleri

Arkadaşliğin Güzel Sözleri

. Bazi arkadaslariniz zaaflarinizi ogrenmeye calisir, bulur ve kullanir.. Bazi arkadaslariniz da zevklerinizi tespit eder,onlara hitap etmeye ugrasir. Bazi arkadaslariniz zayifliklarinizi gorur basiniza vurur.... Bazi arkadaslariniz da zayifliklarinizi bilir, ortmeye calisir.. Bazi arkadaslariniz hazlarinizi kullanarak, sizden menfaat bekler.. Bazi arkadaslariniz da...
  5. Güzel Sözler

Güzel Sözler

güzel sözler, mesajlar, kısa yazılar, kapak sözler burada Hoşuma giden birkaç sey; Seven ağlar,üzülür,hüzünlenir,endişelenir,sıkılır,bıkar, alttan alır,sorar,çok sorar, merakından sorar,özler,değer verir,biter,başlar ama sonununca kaybeder ve kaybolur,acılarıyla... ** "Sütten çıkınca bütün kaşıklar aktır. Önemli olan, içinden çıktığın sütü ak bırakmaktır..." ** Yola...

Sayfayı Paylaş