Dondurma ve buzlu içecek makinesi

*MeleK*

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Dondurma ve buzlu içecek makinesi
buzlu içecek makinası ikinci el dondurma makinası buzlu içecek makinaları 2el dondurma makinaları meyveli buz
elekuc0133.jpg
Çocuklar sıcak yaz günlerinde dondurma yermeden duramaz. Renk renk, çeşit çeşit dondurmalar çocukları cezbeder. Meyveler de yaza ayrı bir zevk katar. İşte bütün bu saydıklarımız iki üründe buluşuyor.

Çocukların sevgili dostu Joker/Maxitoys’un, yaz döneminde sunduğu iki yeni üründen ilki olan Gerçek Dondurma Makinesi ile artık çocuklar kendi dondurmalarını kendileri hazırlayabilecek. Çocuklar hazır dondurma tozuyla yapacakları dondurmalarla lezzetli dondurmanın keyfine varacaklar. 5 yaşın üstündeki çocuklar için piyasaya sunulan Gerçek Dondurma Makinesi ile 8 dakikada muhteşem dondurmalar yapabilmek mümkün. Fiyatı: 24.90 YTL.

Joker/Maxitoys'un 5 yaş üstü çocuklar için sunduğu ikinci ürün ise Buzlu İçecek Makinesi. Vitamin deposu meyvelerden gelen tazelik buzun ferahlığı ile buluşuyor. 5 yaş ve üzeri çocuklar, makinenin üst haznesine buz koyduktan sonra kolu çeviriyor. Hazneye konan buz, bardağa püre olarak doluyor. Daha sonra yan haznelere konulan meyve sularının çeşmesi açılarak, buzun üzerine dökülüyor. Böylece lezzetli ve serinletici bir içecek çocukları bekliyor.
 
Üst