DOsTlAr :)

Kalbimize Dost Olan Besinler hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Her Eve 4 Ayaklı Dost.. Her Eve 4 Ayaklı Dost..
82062 Üşümesin minik patiler Doysun karıncıkları Açın sıcacık yuvalarınızı bu miniklere (Unutmayın; onların doğalarını bizler aldık ellerinden!)
Evcil Hayvanlar ve Hayvanlar Alemi 0
Veli ve evliya meselesi Veli ve evliya meselesi
Selefilik Vehhabilik gibi akımlar Allahu Taala'nın dostunun olamayacağı Allah'ın bütün müminlerin dostu olduğunu, Bir kimsenin Allah dostu, evliyaullah ve veliyullah gibi vasıflarla anlamayacağını iddia ederler. Şimdi biz onların bu iddialarının...
Tüm İslami Bilgiler 1
Dost Melekler Dost Melekler
Canlarım bir çocuğumuz burada tanışıp çok güzel dostluklar kazandık, ama nedense uzuuunn zamandır aramızda bir kopukluk var haydi melekler bu başlık altında ve sohbette yeniden toplaşıp mekanı boş bırakmayalım.. Sizleri seviyorum:kiss:
Türkiye Melekleri 1
CAGIRAYIM EY DOST SENI CAGIRAYIM EY DOST SENI
oHslzLWkONA Ey benim sultanım özüm, Hicranım çok, gülmez yüzüm, Yakub oldum, ağlar gözüm, Çağırırım ey dost seni. *** Şimdi cismim ben cüdayım, Kurban canım ben fedayım, Yusuf gibi kuyudayım, Çağırırım ey dost seni...
İlahiler 0
Kalbimize Dost Olan Besinler Kalbimize Dost Olan Besinler
bu konu;Kalbe iyi gelen besinler hakkında bilgi vermektedir. Çağın en büyük sorunlarından biri olan kalp damar hastalıkları, büyük ölçüde sağlıksız beslenmeden...
Tüm Sağlık Konuları 0