1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.305
    Ödül Puanları:
    113

Dostluk Bu İşte

Konu, 'Denemeler Hikayeler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bir gün cephede göz gözü görmüyor.Siperde bir asker en iyi arkadaşının meydanda düştüğünü görmüş.Komutana gidip arkadaşımı alabilirmiyim demiş.Komutan olmaz o zaten çoktan ölmüştür diye reddetmiş.Asker ısrar edince komutan razı olmuş.Asker nasıl olduysa arkadaşını sırtlayıp sipere getirmiş.Komutan demişki: Bak sana demiştim arkadaşın çoktan ölmüş.Oraya gittiğine değmedi.Asker demişki: Komutanım Ben yanına gittiğimde hala yaşıyordu.Ve onun son sözlerini duymak benim için dünyalara bedeldi. GELECEĞİNİ BİLİYORDUM DOSTUM. GELECEĞİNİ BİLİYORDUM.. Dostluk iste böylesine inanc ve erdem gerektirir böylesine onurlu ve fedakar dostluklarin en büyük düsmani riyakarlik ve iki yüzlülüktür.
    Dostlariniza sahip cikin cünkü baska sahipleneceginiz hic bir seyiniz yok ölümü beklerken yaninizda sadece olursa dostunuz olur gerisi.............!!!!

Dostluk Bu İşte konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aşk bu işte........

aşk bu işte........

Ask, aşk bu işte ', inanmasanda, gün gelir de bir gün, hiç ummadıgın bir anda, dikilir, dikilir karşına, Kimi zaman, alır götürür seni, bir perinin kanadında, Kimi zaman, mecnun eder de gezdirir seni, çöl fırtınalarında, Kimi zaman, ansızın girer düslerine, ne gündüz tanır ne de gece, Hasret firtınaları ekerken kalbine, kor bir ateş olur da, çöker yüregine, Çöker,...
  2. İşte gerçek aşk budur !!!!

İşte gerçek aşk budur !!!!

Bir kız ve bir delikanlı bir motosikletin üzerinde 180 km hızla gidiyorlar ve aralarında şöyle bir konuşma geçiyor; Kız: Lütfen yavaşla, ben korkuyorum. Delikanlı: Hayır, bak ne kadar eğlenceli. Kız: Lütfen, lütfen, çok korkuyorum. Delikanlı: Peki, beni sevdiğini söyle. Kız: SENİ ÇOK SEVİYORUM, lütfen yavaşla. Delikanlı: Şimdi de bana sıkıca sarıl. Kız delikanlıya sıkıca sarılır....
  3. işte bu!

işte bu!

Bu kadar zaman nerdeydim bilmiyorum ama sonunda tam da bana göre bir yerde olduğumu düşünüyorum.konu açmayı pek beceremeyebilirim zamanla öğreneceğim inşallah :)
  4. dostluk

dostluk

mrb arkadaşlar benim bir erkek dostum var o çok zor durumda ve morali bozuk artık hiç birşey düzelmez gibi şeyler diyor ve onun moralini düzeltmek istiyorum nasıl düzeltebilirim? Lütfen yardım edin

Sayfayı Paylaş